2017 m. liepos 23 d., sekmadienis

Victoria Schwab - Our Dark Duet [2]

Kaip ilgai, atrodo, laukiau. Nors iš tiesų, tai visai neilgai. Anyway, su Victoria Schwab knyga "Our Dark Duet" (Mūsų Niūrus Duetas; Monsters of Verity 2; ISBN 0062380885; 510p.; Goodreads) baigėsi ši nuostabi duologija. Deja, ne mano laukimas, mat autorė dabar rašo tęsinį knygai "Vicious", kurios irgi labai laukiu.

Kate Harker, tam tikra prasme, jautėsi saugi. Monstrai - visi žinomi. Pažiūri į lavoną, ir pagal tai, ko jame trūksta - jau žinai, ką medžiosi. Jai lygių tarp jų irgi nebuvo. Iki tos lemtinos nakties, kai akyse kažkas šmėstelėjo. Žmonės atsuko ginklus į saviškius, ir ėmė viens kitą žudyti. Netrukus Kate matytas šešėlis jau stovėjo prieš ją solidus, veidrodinėmis akimis prikaustęs jos žvilgsnį. Tomis baisiomis, sidabrinėmis akimis...

August Flynn tenorėjo tapti žmogumi. Bent jau, iki jie jam parodė, kiek daug daugiau naudos yra iš stipraus ir susitvardžiusio monstro. Tad Augustas medžioja, žudo, ir maitinasi. Augustas netgi duoda įsakymus, kaip ir pridera aukšto rango pareigūnui. Kokia netikėta linkme pasisuko jo gyvenimas. Ir, kaip labai jis dar apsisuks, kai į Verity grįš Kate Harker. Kate Harker, žymioji monstrų medžiotoja. Kate Harker, kurios viena akis - nebe mėlyna. Kate Harker, su besiplečiančia sidabro dėme akyje. Kate Harker, su akimi, kuri išfokusuoja kameras, kai ji į jas pažiūri. Kate Harker, su monstro akimi.

Nuostabi knyga, ir puiki pabaiga istorijai. Gaila, kad viskas taip baigėsi, ir, kad iš viso baigėsi, bet jei jau taip reikia, tai taip reikia, ir taip bus gerai. Duodu 10/10, nes negaliu smulkintis su tokiomis knygomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą