Apie Mane


Apie knygas rašyti pradėjau netyčia. Bloginau viename bloge, tada kitame. Vieną dieną tiesiog panorau papasakoti apie vieną svarbiausių aistrų gyvenime - knygas, tas kurias turėjau po ranka, perskaitytas. Parašiau apie 3 tokius bendrus aprašymų įrašus. Ir, kai tų knygų ėmė daugėti, supratau jog bendrų įrašų, po kelias knygas viename, man neužtenka. Tai štai mes ir čia, tame, ką pirmiausia pavadinau Nosferato Biblioteka, bibliotekų žiurkės ir nosferatai. 

Pavadinimas kilo iš nosferatu sulyginimo su žiurke, tai mano galvoje buvo tarsi evoliucionavusi žiurkės forma, bibliotekoje, kur leidau daug laiko. Bet evoliucija ties Nosferatu nesibaigė ir neužilgo tapau tiesiog "Skaitom Nakties Rėžimu", nes iš bibliotekų persimečiau į beribes e-knygų pievas. Nemokamų knygų - sočiai. Ir iš bibliotekų jas imti jau galima. O nakti - turiu laiko, viskas tylu, niekam nereikia padėti, nereikia dirbti, tai... Nusistatai juodą ekraną, pilkas raides, kad labai akių nebadytų ir skaitai iki apima miegas.

Mano vardas - Vakaris, esu Lietuvis, esu LGBTQIA+ dalis, esu už BLM (duh) judėjimą, už pasirinkimo teisę (pro choice) ir šiaip, bendrai imant, už bet kokį, tokį:

Daryk ką nori, tik nekenk kitiems.


4 komentarai:

 1. Sveiki. Pamačiau Jūs instragram'e kur palikinot mano nuotraukas kelias. Peržiūrėjęs Jūsų blog'ą susidariau nuomonę, kad esate labai įdomus žmogus. Man taip pat patinka knygos apie LGBT ir vampyrus. Pats esu rašytojas šia tema ir turiu taip pat kelis blog'us. Vienas apie knygas kaip ir Jūsų: https://katinobiblioteka.blogspot.com/, kiti apie ezoteriką, orchidėjas ir maisto gaminimą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas,
   Aciu, esu labai dekingas uz komentara ir nuoroda, visada ieskau panasaus turinio blogu (blogai yra mano megstamiausias mediumas)

   Panaikinti
  2. Džiaugiuosi, kad pasekėte mane. :) Parašiau Jums el.laišką gal norėsite paskaityti mano knygas.

   Panaikinti
  3. perejau visus emails, panasu, kad negavau :) Jei galima, tai dar karta i soukyan.jrv@gmail.com

   Panaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.