2024 m. kovo 6 d., trečiadienis

knygos apžvalga | K.C. Alexander „Nanoshock“ | SINless 2

Autoriai: K.C. Alexander
Pavadinimas: Nanoshock
Serija: SINless 2
Žanras: Kiberpankas; LGBTQ+
Įvertinimas: 5-5 | Goodreads

Pabaigiau K.C. Alexander SINless serijos (norėčiau) knygą, pavadinimu „Nanoshock“ (Nanošokas). Nuostabiai susuktas, grubus, purvinas ir nešvankus LGBTQ+ ir Kiberpanko žanro siužetas, su veikėjais, kurių jau pasiilgau.

Apie Knygą: Prieš kelis mėnesius Riko grįžo į gatves ir suprato, jog tapo persona non grata. Galvoje trūko bene trijų mėnesių prisiminimų, o ir dabar ją persekioja tik padrikos scenos, laboratorijos sienos, šokas, virsmas nekroteku* (necrotech). Ją pametė ne tik šeimą atstojusi komanda, bet ir technikos gydytojas. Tik, kad, viskas tuo nesibaigė. Kažkas merginai ant nugaros užlipdė taikinį ir tik laiko klausimas kol jo kaina perkops jos reputaciją. Kam, po velnių, taip labai reikia nusikratyti viena samdine? Būtent tai Riko ir pasiryžusi išsiaiškinti, pakeliui išvalyti savo gerą vardą ir gal būt, jei labai pasiseks, grįžti į savo buvusią komandą. Bet tam jai reikia sąjungininkų, čia ir dabar, informacijai iškapstyti ir bene mirtinos zonos...

Mano Nuomonė: Dinamiški ir labai žmogiški veikėjai, tame tarpe ir Riko. Kartais taip pasikliaujanti savo jėgomis, kad pamiršta sveiką protą, ar bet kokį protą, ir ima krėsti idiotiškus ir labai erzinančius dalykus. Kitą kartą, žiūrėk jau, išgyveno neišgyvenamą situaciją vien įžvalgos ir greito mąstymo dėka. Labai geras ir pats siužetas, greitas, įtemptas veiksmas, tada pristabdoma kokiai nors kitai scenai. Įdomus ir neįprastas pasaulis, pilnas šiurpių technologijų, gaujų ir bendruomenių, kur vietoj dušo veikėjai nusišvarina su radiacija ir panašiai. Puiki visą LGBTQ aprėpianti kiberpanko istorija.

Duodu 5/5. Ne, bet rimtai, ar bus trečia? Man labai reikia trečios.

* visų technologiškai patobulintų žmonių kraujyje yra nanobotai, kurie gydo organizmą ir patys save. Ėmus keisti kūną per greitai, nanobotai gali nuspręsti, kad „liga“ yra žmogiškoji mėsa ir imti viską ardyti, periminėti. Tokie žmonės virsta kiber-zombiais ir gali, per tuos pačius nanobotus, užkrėsti kitus.

INSTAGRAMKomentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.