2023 m. rugsėjo 12 d., antradienis

knygos apžvalga | R.A. Salvatore "Sea of Swords" | The Legend of Drizzt 13

Autoriai: R.A. Salvatore
Pavadinimas: Sea of Swords
Serija: The Legend of Drizzt 13
Žanras: Forgotten Realms; Fantastika
Psl.: 390
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Užsikabinau ant Baldur's Gate 3 ir supratau, kad labai pasiilgau tų pažystamų vietovių. Tad grįžtu prie Forgotten Realms, R.A. Salvatore tryliktos The Legend of Drizzt serijos knygos "Sea of Swords". Kurioje drow elfas, palikęs savo piktus tėvynainius, patraukė ieškoti naujo gyvenimo paviršiuje, saulės šviesoje.

Apie Knygą: Drizzt, dėl savo rasės, kilmės, yra pratęs, kad kiti žmonės jo bijo, nekenčia, nemėgsta ir kitaip vengia. Kartais, žinoma, ir nužudyti bando. Bet drow elfui dar neteko susidurti su žudiku, kuris būtų praleidęs tiek laiko jį studijuodamas ir sekdamas. Košmariški prisiminimai ir keršto iš tolimos praeities durklas lipa elfui ant kulnų, šiam ieškant savo draugo, su viltimi, jog vėl draugėn susieis jo naujoji šeima, jo mylimiausi žmonės.

Mano Nuomonė: Kažkas rašyme tikrai keičiasi į gerąją pusę. O gal tiesiog labai pasiilgau, nežinau, sunku dabar tikrai pasakyti. Bet buvo be galo įdomu vėl pasinerti į šią turtingą ir unikalią mitologiją, kuria paremta tiek daug nuostabios fantastikos, ir kurios visata aprėpia tiek daug visko. Silpniausia šių knygų dalis yra jos veikėjai, mat jie juda labai aiškia trajektorija, tad visiškai nėra ko tikėtis, pasirinkimai ir veiksmai - visada absoliučiai akivaizdūs. Bet gelbsti tai, kad kol kas nuotykiai - vis kitokie, dažnai netgi daugialypiai.

Stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.