2023 m. rugsėjo 15 d., penktadienis

knygos apžvalga | Anne Malcom "Deathless" | The Vein Chronicles 2

Autoriai: Anne Malcom
Pavadinimas: Deathless
Serija: The Vein Chronicles 2
Žanras: Vampyrai, Romanas
Psl.: 350
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Perskaičiau antrą The Vein Chronicles knygą, Anne Malcom "Deathless" ir, deja, bent jau lyginant su pirmąja, labai nusivyliau. Nuvalkioti istorijos vingiai su pagrindine veikėja, kuri labai nori būti malkavian (vampire the masquerade).

Apie Knygą: Panašu jog visos Islos gyvenimo tiesos ėmė ir nusprendė tapti melais. Čia, žiūrėk, kraujas kuris turėjo pražudyti vampyrę - tapo vieninteliu jai prieinamu maisto šaltiniu. Ten, jos mylimas vyras - ne visai toks, kokiu dėjosi. Kas toliau, jos tėvai ims ir pasirodys esantys dorais visuomenės nariais? Na jau ne, ji tuoj pat ten nuvyks, atgal į Rusiją (aha) ir išsiaiškins, kame čia tas zombis pakastas (pun not intended).

Mano Nuomonė: Labai erzina, kai apie veikėją kartojami tie patys ir tie patys dalykai. Kaip ir su Vampyrų Medžiotoju D ir jo stebuklingu grožiu, kur vos akys jas vartant neišsirideno iš akiduobių, taip ir čia, Isla yra pasiryžusi mus visus įtikinti, kad yra pakvaišus piktadarė. Yra toks pasakymas, kad leiskim mūsų darbams kalbėti už mus, tai čia, deja, ir pati nenustoja pasakot ir elgiasi, kartais, be priežasties, vien tam, kad tų atitinkamų "darbų" būtų. Kai veiksmams paremti trūksta logikos, gaunasi toks labai jau... ne kažkoks veikėjas, su vientisumo stokojančiu rašymu. Bet, seriją pabaigsiu. Gal net be rimtesnių kančių.

Duodu 3/5 ir tik per plauką...Komentarų nėra:

Rašyti komentarą