2023 m. rugsėjo 9 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Robert R. McCammon "I Travel By Night" | Trevor Lawson 1

Autoriai: Robert R. McCammon
Pavadinimas: I Travel By Night
Serija: Trevor Lawson 1
Žanras: Vesternas; Vampyrai
Psl.: 152
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Dar viena iš seniau turimų, kur norisi prasivalyti, vampyrų vesternas, Robert R. McCammon knyga "I Travel By Night", pirmoji Trevor Lawson serijoje. Apie vampyrą kuris medžioja vampyrus, remiantis tokiais pat ar panašiais jausmais, kokius išreiškė Bleidas ir Luisas.

Apie Knygą: Ant Lawson biznio kortelės parašyta "Aš Keliauju Naktį" ir tai dažniausiai pritraukia jam atitinkamus darbus. Vyriškis specializuojasi antgamtinių reiškinių, ypač vampyrų medžiokle ir šį kartą gaus ieškoti bene mitinio miestelio Luizianoje, pavadinimu Nocturne. Kiekvienas paklaustas pasakys, jog toks anose pelkėse tikrai neegzistuoja, tiesiog fiziškai negalėtų, o jei ir galėtų, tai tikrai buvo nuneštas uragano, viesulo. Iki vienas vyrukas, paskatintas monetų ir jų žadamo geresnio gyvenimo, nupasakoja Lawson, kur tą beprotišką miestelį rasti. Pelkės vidury, tarp galai žino kokios faunos, nepasiekiamą... 

Mano Nuomonė: Viena iš tų istorijų, kur vampyras labai gailisi tokio sielos pasmerkimo ir to pasėkoje medžioja kitus vampyrus. Nes nori išpirkti kaltę ir gal net tą pačią sielą. Nes jam bjauru būti tokiu pat monstru, kaip anie. Nes turi trupinėlį vilties, kada nors būti išgydytas, nuo šio prakeiksmo. Skirtumas tik tas, kad čia veiksmas vyksta Pilietinio Karo metu ar iš kart po jo, Luizianoje, kur, akivaizdu, vampyrai nepraleido progos pasinaudoti puikia karo situacija, liejamu krauju. Parašyta tikrai neblogai, labai tokia paprasta. Bet ar dar skaitysiu - nežinau, nes labai jau ne mano tipo istorija.

4/5, mažiau tikrai nenusipelnė, bet daugiau irgi nėra už ką. 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą