2023 m. vasario 21 d., antradienis

knygos apžvalga | Paul A. Offit "Pandora's Lab"

Autoriai: Paul A. Offit
Pavadinimas: Pandora's Lab
Serija: -
Žanras: Mokslinė Literatūra; Negrožinė
Psl.: 288
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Paul A. Offit knyga "Pandora's Lab" labai paprastai ir informatyviai supažindina su tiek baisiais, tiek nuostabiais mokslo pasiekimais ir kodėl pastarieji kartais irgi virto tragedijomis.

Apie Knygą: Knygoje pateikiama keletas labai įdomių istorijų apie mokslo atradimus, bei, kaip tai paveikė, ar galėjo paveikti pasaulį. Nekaltas atradimas - vėliau panaudotas masinėms žudynėms. Puikus vaistas - kuriam tada ėmė priešintis žmonės. Pesticidai, genetiškai modifikuoti augalai, e-cigaretės ir taip toliau, nuo keistų visuomenės baimių, iki su savo suklydimu nenorinčių susitaikyti mokslininkų.

Mano Nuomonė: Tikrai nežinau, ar naujausių aprašytų temų žinios dar nėra pasenę, tai jei pvz kas nors patrauks akį - pasidomėkit plačiau patys. O paskaityti tikrai labai verta, be galo įdomu tiek, kaip mes patys reaguojam, kokių mums keistų baimių privaryta, tiek, kaip ir reaguojama į mūsų reakcijas, t.y. kas bando sukti uodegą, kas malšinti piktą minią, o kas dar randa, kaip ir pasipelnyti. Gerai ir lengvai parašyta, skaitosi labai įdomiai.

Stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą