2023 m. vasario 24 d., penktadienis

knygos apžvalga | Dale Carnegie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms"

Autoriai: Dale Carnegie
Pavadinimas: Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms
Serija: -
Žanras: Negrožinė; Saviugda
Psl.: 288
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Kai ėmiau Dale Carnegie knygą "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms", maniau tai bus vienas tų pseudo filosofijos vadovėlių apie manipuliaciją, tokių dabar tikrai netrūksta. Labai suklydau, knyga stebėtinai pozityvi.

Apie Knygą: Ar kada ką nors nusipirkote, nors nereikėjo, vien dėl to, kaip jus priėmė ir su jumis bendravo parduodantysis? Ar kada džiaugėtės, kad pripažinote kaltę, be jokios gėdos ar baimės, kurią gal būt jautėte prieš pasisakydami? Šioje knygoje nupasakojama, kaip būti tuo asmeniu, kaip būti geresniu, kad kiti žmonės jūsų pusėje stovėtų natūraliai, neprašomi, neraginami, vien dėl to, kad šalia jūsų - malonu būti.

Mano Nuomonė: Tikrai nesugebėčiau viso šito pritaikyti, bet buvo labai maloniai įdomu, kaip autorius, su daug istorijų iš skirtingų žmonių patirčių, nuolat brėžė ten pat link - kai esam geresni, natūraliai įkvėpiam kitų šiltesnius jausmus į save. Jei mokame klausytis - būsime išklausyti. Jei kreipiame dėmesį - neliksime nepastebėti, ir taip toliau. Įdomiai susiskaitė, tikrai nustebino. Verta skaitymo laiko.

Labai stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.