2023 m. vasario 18 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Bethany Brookshire "Pests"

Autoriai: Bethany Brookshire
Pavadinimas: Pests
Serija: -
Žanras: Negrožinė; Mokslinė Literatūra
Psl.: 384
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Perskaičiau labai įdomią Bethany Brookshire knygą, pavadinimu "Pests: How Humans Create Animal Villains" - Kenkėjai: kaip žmonės kuria gyvūnus piktadarius.

Apie Knygą: Labai įdomus darbas apie kenkėjus - kodėl vienas gyvūnas vienoje šalyje tokiu laikomas, o kitoje - ne? Kas apibrėžia kenkėjo būseną, statusą? Ką daryti, su tais kenkėjais susidūrus? Iš kur jie atsirado, jei nėra vietiniai, bei kaip veikia aplinką, ne tik savo gentį, bet ir kitas, gamtą, bei mus pačius? Knygoje puikiai suderinami tyrimai, istorija, ir šiokie tokie pafilosofavimai, kodėl yra taip, kaip yra, bei kokią tiesą privalom patys sau pripažinti apie, na, save pačius. Ir gal dar apie savo katiną Pūkį...

Mano Nuomonė: Puikiai parašyta knyga, sklandžiai nupasakojanti didelę įvairovę kenkėjų, nuo tikrai žinomų ir pažystamų mums patiems, iki tokių, apie kuriuos niekada nepagalvotumėme tokiame blogame kontekste. Daug įdomios istorijos, bei nuorodų į kitas, kartais jau net ir skaitytas knygas, bei populiariąją mediją. Tikrai gerai skaitosi.

Stiprus 4/5Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.