2023 m. vasario 12 d., sekmadienis

knygos apžvalga | Melvin Burgess "Loki"

Autoriai: Melvin Burgess
Pavadinimas: Loki
Serija: -
Žanras: Perpasakojimai; Mitologija
Psl.: 288
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Nu va, Melvin Burgess, kurį gal būt žinote, kaip knygos "Heroinas" autorių, parašė tikrai puikią piktadario knygą, pavadinimu "Loki", kur pats Lokis ir pasakoja savo istoriją.

Apie Knygą: Nuo realybės atsiradimo, pasaulio sukūrimo, jo formavimo į tokį, kokį žinome ir mėgstame, dievų ir kitų asmenų, bei netgi mūsų, Lokis apsiima papasakoti viską iš savo pozicijos. Taip, jį vadina melagiu, tuo kuris krečia šunybes ir išdaigininku, bet ar tai tikrai yra tiesa? Gal tai jie visi, kurie dėl savo arogancijos, kvailumo, piktumo ir siauraprotiškumo, ėmė ir suklydo?

Mano Nuomonė: Knyga kažkaip labai sklandžiai nesiskaito, bet kuo toliau į galą, tuo įdomiau darėsi, nes istorija labai aiškiai ir akivaizdžiai siaurėjo iki to galutinio, paskutinio taško, stabiliai mezgant intrigą, kurioje nuoširdžiai abejojau ir dar nuoširdžiau tikėjau, iki autorius ėmė ir vėl pasėjo abejonę. Knyga yra labai geras pavyzdys, kaip piktadarį galima parašyti nesukuriant atgailingos atpirkimo arkos, t.y. ne kiekvienas piktadarys privalo turėti tragišką praeitį, vietoje to visa tai gali būti... va taip.

Nors tikrai turi savo kliurkų, kur net skaityt sunku buvo, bet taip gerai susiskaitė, kad privalau duot 5/5Komentarų nėra:

Rašyti komentarą