2023 m. vasario 9 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | Amy Stewart "Wicked Plants"

Autoriai: Amy Stewart
Pavadinimas: Wicked Plants
Serija: -
Žanras: Negrožinė; Mokslinė literatūra
Psl.: 236
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Dar viena piktadariška Amy Stewart knyga, šį kartą apie florą, pavadinimu "Wicked Plants". Jei anos nenorėjot, dėl vabalų, tai ši tikrai puiki ir saugi paskaityti.

Apie Knygą: Augmenijos yra bene visur. Nuo pelėsio sienose, iki žolelių virtuvės spintelėse. Nuo augalų kambaryje, iki tų, pro kuriuos kas dien praeiname lauke. Vieni tik šiaip erzina, ar kvapu, ar skoniu. Kiti gali būti mirtinai nuodingi. Abiejų irgi galima rasti visur: ar tai prieskoniams naudojami pipirai, ar išmetami obuolių kauliukai, ar riešutas, kuris simptomų nesukelia tik todėl, kad buvo apdorotas iki atsirado mūsų rankose...

Mano Nuomonė: Labai įdomiai susiskaitė. Knygoje nupasakojami augalai nuo, tokių tarkim, šaltakraujų žudikų, kur užtenka paragauti ir jau galima numirti ar labai rimtai susižaloti, iki tų smulkių nusikaltėlių, kur blogiausia, kuo maži bjaurybės užsiima tai įsikabinimas į drabužius. Tikrai nebloga knyga, nieko sprogdinančio smegenis turbūt nerasit, bet jei kada domėjotės nuodingais augalais, tai turėtų patikti.

Stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.