2022 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienis

įrašas | kai per galvą stukteli Spalis, nors dar Rugpjūtis


Dabar dar kokią savaitėlę turbūt lėčiau skaitysiu, mat bandau atsigauti po protinio, kreivai augusio ir gedusio, danties rovimo traumos. Bet, sumečiau, kad jau senokai čia rašiau bent kokį paprastesnį įrašą, ne apie knygas, nors kažkada, seniai, tokių įrašų buvo tiek pat, kiek ir knygų apžvalgų. Tai va, papasakosiu dabar, ką skaitau lėtai.

Kažkuriuo metu Rugpjūtį man stukteli Spalio nuotaikos, tos oranžinės, su moliūgais, lapais, siaubo filmais, Halloween tematika ir panašiai. Ta nuotaika laikosi iki Spalio, bet ne visada datraukia iki paties Halloween, tai tiesiog leidžiu jai vešėti ir bujoti, kaip patinka, nes nu ką jau čia bepadarysi. Tai va, grįžau po to danties rovimo, įplėšta lūpa, išdraskytu žandu, kažkokiom ten jodo paklotėlėm burnoj ir sumečiau, kad galiu ne tik pasiduot tai Spalio nuotaikai, bet dar ir pasilepinti, kad į tokią traumą savanoriškai nuėjau iki buvo per vėlu (per vėlu tai, kai jau nervas plikas ir iš skausmo einu). Pasiėmiau paskutinę savo turimą Vampyrų Maskarado (vampire the masquerade) knygą apie Gangrel klaną (ne visai apie klaną, čia tokia normali istorija, tiesiog fokusas kas knygą persimeta prie kito klano veikėjų).

Gangreliai nėra mano mėgstamiausias klanas, nors Beckett yra vienas mėgstamiausių Vampire the Masquerade: Bloodlines veikėjų (jis yra gangrel klano atstovas). Bet kuriuo atveju, kiekvienas klanas turi savo įdomios mitologijos. Aš jos, deja, nelabai išmanau, nes jau yra penkta versija, tad paliksiu jums video, kuriame apie juos papasakos Outstar:


Kas su manimi esat jau seniai, tai žinot, o kas esat naujesni, jums pasakysiu, jog mano knygų blogo identitas, kaip Bibliotekų Nosferato, kilo būtent iš Vampyrų Maskarado. Tas knyginių žmonių apibūdinimas: knygų žiurkė, ar ne? Knygos - bibliotekoje. Aš tuo tarpu - amžinas naktibalda, dienomis gyvas tik dėl didelio kiekio kavos, kurios, beje, man visada galite nupirkti per mygtuką esantį puslapio dešinėje pusėje. Ne kartą girdėjau ir epitetą "vampyras", na tai, žiurkiškas vampyras? Nosferatas. Knygų, bibliotekų nosferatas.

Ar turit ir jūs kokį nors tokį keistą skaitymo periodą, kuris pasikartotų? Papasakokit, jei turit.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą