2024 m. vasario 5 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Jesse Q. Sutanto „Vera Wong‘s Unsolicited Advice for Murderers“

Autoriai: Jesse Q. Sutanto
Pavadinimas: Vera Wong's Unsolicited Advice for Murderers
Serija: -
Žanras: Jaukus Detektyvas, Šiuolaikinė Literatūra
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Sekanti knyga „Skaityk, kaip Piktadarys“ mėnesyje nukeliavo tiesiai į mėgstamiausių sąrašą. Jesse Q. SutantoVera Wong‘s Unsolicited Advice for Murderers“, kur visi veikėjai – moraliai pilki, be raudonų vėliavų ar toksiškų bruožų.

Apie Knygą: Vera, dabar jau 60, jau daug metų dirba savo Pasaulinio Garso Arbatinėje. Tiesa, arbatinė nėra pasaulio garsumo, toks tik jos pavadinimas. Jei Vera sulaukia daugiau nei dviejų klientų, jau gali sakyti, kad diena buvo – judri ir užimta. Kaip, kažin, pavadinti dieną, kai ryte ant savo arbatinės grindų randi negyvą vyriškį? Mačiusi begales detektyvų, Vera tuoj pat iškviečia policiją ir iki jiems atvykus – pagelbsti, apibraukdama kūną markeriu. Net specialios arbatos proto aštrumui išvirė. Tik nedėkingi policininkai ne tik, kad arbatos atsisakė, bet vis reikalavo senosios moters – nesimaišyti. Panašu jog Vera šį nusikaltimą turės išspręsti pati. Juk teigiama, kad nusikaltėliai visada grįžta į nusikaltimo vietą, ar ne?...

Mano Nuomonė: Vera iš tiesų sulaukia sugrįžtančio žudiko. Ar net kelių. Ir apsiima išsiaiškinti, kuris iš jų tas tikrasis, nes motyvų netrūksta. Savo nežabotu smalsumu ir garbaus amžiaus privilegija lysti visur, kur tik nori, teisinantis arbatomis ir nešamu maistu, Vera labai gražiai įsiliejo į visų jai po kojomis pasimaišiusių gyvenimą. Viena linksmiausių ir labiausiai įtraukiančių knygų, kokią skaičiau pastaruoju metu. Eilė charizmatiškų, įdomių ir dinamiškų veikėjų, labai gražiai išrašytų į bene gyvus žmones. Puikiai supinta istorija, kurioje gražiai balansuoja ir dera detektyvas, satyra, humoras ir rimtesni įvykiai. Labai geras siužeto tempas, nenuobodu buvo net tada, kai jau aiškiai matėsi, kur viskas krypsta ir kur tekės. Labai rekomenduoju visiems, kam patinka jaukūs detektyvai ir aštrialiežuvės močiutės. Rekomenduoju ir arbatos pasidaryti, nesigailėsit.

Stiprus 5/5, skaityčiau visą seriją.

instagramKomentarų nėra:

Rašyti komentarą