2024 m. sausio 9 d., antradienis

knygos apžvalga | Martha Wells "Witch King"

Autoriai: Martha Wells
Pavadinimas: Witch King
Serija: -
Žanras: Aukštoji Fantastika; LGBT
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Su šiokiais tokiais sunkumais, šiaip taip pavyko pabaigti Martha Wells knygą "Witch King". Tikrai labai įdomi istorija, bet reikalauja nemažai susitelkimo, dėmesio, arba laiko, kad perskaityti vienu prisėdimu. 

Apie Knygą: Kajus (Kai), ketvirtasis demonų princas, atsibudo sudėtinguose spąstuose po vandeniu, vieninteliu dalyku, kuris gali nuslopinti demono galias. Ir tuoj pat gavo susirungti su jį pavergti bandžiusiais burtininkais, apsėsti naują kūną, išgelbėti vaiką, surasti geriausią savo draugę ir, kažkaip iš čia pabėgti. Gera pradžia. Nes dabar reikia išsiaiškinti, kiek laiko jie buvo pagrobti, kodėl ir kieno.

Mano Nuomonė: Martha Wells rašo neįtikėtinas scenas, lengvai įteigdama skaitytojui tiek įtampos, tiek ir siaubo jausmą. Puiki istorija pasaulyje, bene visiškai sunaikintame dabar jau kažkur dingusių piktų galių, kurios, deja, dar gali sugrįžti. O jei jų ir nėra čia ir dabar - sunaikinti miestai, išžudytos tautos ir kitokios įvairios širdgėlos - daug draugų padarė priešais ir visur sukėlė įtarimų. Bėda tik ta, kad lengvai nesiskaito. Ne kartą grįžau į skyriaus pradžią, ne tik paragrafo, nes svarbus čia kiekvienas sakinys, o knyga šokinėja pirmyn ir atgal laiku, pamažu jungdamasi į tą dabar ir čia. Rekomenduoju tik jei jūsų dėmesio sutelkimo sugebėjimai yra geresni nei mano.

Duodu stiprų 4/5, nesigailiu šiek tiek padirbėjęs prie skaitymo.

instagram.com/vakaris_vakare


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.