2024 m. sausio 6 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Harley Laroux "Her Soul to Take" | Souls Trilogy 1

Autoriai: Harley Laroux
Pavadinimas: Her Soul to Take
Serija: Souls Trilogy 1
Žanras: Tamsi Literatūra; Siaubo Knygos
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Pasmalsavau, ką čia visi taip skaito ir pasiėmiau Harley Laroux knygą "Her Soul to Take", pirmą Souls trilogijoje. Kaip tamsus romanas gal ir nieko, bet dar toli iki mėgstamiausių. Bet pliusas didelis, nes nepaisant hetero romano, viskas labai lgbtqiap+ friendly.

Apie Knygą: Demonas iš pragaro, taip ilgai pavergtas vienos šeimos, kad jau buvo pasiryžęs bet kam, kad tik išsilaisvintų. Prieš tai tereikėjo atlikti vieną, menką, nelemtą darbelį - rasti paskutinius savo vardo įrašus žemėje ir juos sunaikinti, kad daugiau niekas, niekada nebegalėtų jo išsikviesti ir įkalinti. Bet, panašu, net ir demonų gyvenime pasitaiko siurprizų ir netikėtų likimo vingių. Paskutinė jį pavergusios šeimos auka yra Rae, žavi mergina su polinkiu į pavojų. Jos rankose - iš jo šeimininkų pavogtas grimuaras, paskutinis toks, su jo vardu. Be to vardo, be šio grimuaro, jie jau dabar nebegalės jo suvaldyti... O jeigu Rae jį jam dar ir atiduotų...

Mano Nuomonė: Skaitėt kas nors Bartimėjaus tetralogiją? Čia, kaip versija suaugusiems. Piktas, aštrialiežuvis demonas, iškviestas ir nebepaleistas kažkokių kvailių, kurie nesugebėjo apsisaugoti nuo to, kas bus, jeigu gerai neapsisaugos nuo iškviečiamo demono. Darbe galima ne tik pritrenkti, bet ir kitkuo užsiimti, žodžiu, skaičiau ir kažkoks meta galvoj sukos. Istorija nei bloga nei gera, daug tokių, ši gal su pliusu iš to, kad nepaisant hetero romano, istorija vis tiek labai lgbtqiap+ draugiška, demonai pagal lytis nesirenka ir panašiai. Turėtų daug pasakyti, kaip labai tokios literatūros visada reikėjo ir reikia, jei net ir tiek užtenka, kad imčiau paskaityti ir kitą knygą, nes mažų mažiausiai, tai noriu paremti tokius autorius.

Stiprus 4/5, imsiu dar ir antrą.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.