2024 m. sausio 27 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Harley Laroux „Her Soul for Revenge“ | Souls Trilogija 2

Autoriai: Harley Laroux
Pavadinimas: Her Soul for Revenge
Serija: Souls Trilogy 2
Žanras: Tamsi Literatūra; Paranormalus Romanas
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Perskaičiau Harley Laroux knygą „Her Soul for Revenge“, antrą Souls trilogijoje. Tas pats laiko tarpas, tik iš kitos merginos ir demono perspektyvų. Įžūlūs demonai turėtų būti patys sau žanras, kaip vampyrai.

Apie Knygą: Nelaimingą įvykį kasyklose išgyveno tik trys asmenys sudarę sandorį su keistu dievu, žinomu, kaip The Deep One (khem, tipo... Gilusis?). Dabar, po daugelio metų, skolą dievui reikia gražinti. Trys gyvybės už tris gyvybes iš išgyvenusiųjų šeimų. Pirmoji turėjo būti Juniper. Apsvaiginta ir pristatyta į ritualą, mergina nesileido paaukojama ir paspruko. O pasprukusi nesiliovė bėgti ir gyventi, pamažėle planuodama kruviną kerštą. Nė nenujausdama, jog ją stebi visa tai tą lemtingą vakarą matęs demonas ir vis labiau gundosi šiek tiek padėti.

Mano Nuomonė: Zane (Zein) yra labai keistas vardas demonui. Ypač tokiam įžūliam. Šiaip, labai neblogas tęsinys, susidėliojo gan pakenčiama bendra istorija. Buvo blogesnių dalykų, bet buvo ir geresnių dalykų, pavyzdžiui šita mergina iš niekur neėmė ir nesugalvojo, kad gal tą draugišką demoną, kuriam galimai jau trauma nuo buvimo iškviestam ir pavergtam, reikia dabar pavergti, įkalinti. Nebe tokia ši panaši ir į Bartimėjaus trilogiją. Veikėjai – paprasti, nieko kažko tokio tikrai nėra, bet turbūt tokioms knygoms ir nereikia. O ir istorija nėr baisi. Bet čia aš gal šališkas, kultai visokie ten - labai mano dalykas.

Stiprus 4/5.

instagramKomentarų nėra:

Rašyti komentarą