2024 m. sausio 3 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Craig Alanson "Aftermath" | Expeditionary Force 16

Autoriai: Craig Alanson
Pavadinimas: Aftermath
Serija: Expeditionary Force 16
Žanras: Mokslinė Fantastika; Kosminė Opera
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Nebe pirmi metai, kuriuos pradedu su Craig Alanson Expeditionary Force serija, nors jau maniau, kad anie bus paskutiniai. Bet va, šešiolikta knyga, "Aftermath" ir dar nei trupučio nenusibodo.

Apie Knygą: Džo tik norėjo, kad jo du maži sūnūs ir jį laikytų tokiu kietu, kokia laiko savo mamą. Tam savo kietumui įrodyt vaikus jis pasiėmė į mažytę ekspediciją, tiesiog eilinį Saugotojo bakstelėjimą, kad pažiūrėt, ar dar gyvas ir klauso komandų, ką Skipis be jokių problemų darė jau ne vienerius metus. Bet ar Džo viskas tikrai gali būti taip paprasta? Hehe, na... Skipis praneša apie kažkokius trikdžius, kurie gan greit išauga į kovą dėl Saugotojo kontrolės. Kovą tarp Senųjų DI, Skipio ir... Kažko, ko jis negali identifikuoti. Ar tai - klaida? Pokštas, spąstai? Kitas išgyvenęs DI? Panašu jog Smagioji Piratų Šutvė tuoj vėl turės darbo. Ir galimai baisesnio, nei visi buvę prieš tai - kartu sudėjus.

Mano Nuomonė: Pagaliau. Pagaliau gavome žvilgtelėti ten, kur žvilgtelėti buvo nevalia. Apie ką mums tik grūmojo, nelyst, nežiūrėt, nebaksnot. Oi, kaip dabar lauksiu kitos knygos, neįsivaizduojat net, jei patys neskaitot. Labai puikiai išlaikyta įtampa, šiek tiek rimtų siaubo elementų kosmose ir labai mylimi, pasiilgti veikėjai, vėl darantys neįmanomus dalykus. Puiki rašymo kokybė, vienas malonumas skaityti. Šį kartą ne visi penki tik dėl to, kad vietomis nuo užsikabinimo atkabindavo pokalbių intarpai, kurie, kaip ir nelabai ko davė bendrai istorijai.

Stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.