2023 m. lapkričio 11 d., šeštadienis

knygos apžvalga | John Scalzi "The Kaiju Preservation Society"

Autoriai: John Scalzi
Pavadinimas: The Kaiju Preservation Society
Serija: -
Žanras: Mokslinė Fantastika; Nuotykinė
Psl.: 264
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Gavau rekomendaciją paskaityti John Scalzi "The Kaiju Preservation Society". Labai gera nuotykinė mokslinės fantastikos knyga, pilna lengvo humoro. Apie, maždaug, nykstančios didelių ir kvailų gyvūnų rūšies priežiūrą. Ir tie gyvūnai yra kaiju (kaidžiu).

Apie Knygą: Prasidėjus pandemijai prasidėjo ir įvairūs darbo netekimai. Tarp jų ir tų, kurie susirado sau priimtinesnį kelią. Panašiai nutiko ir Jamie. Panašiai. Negarbingai nuleistas į pareigų žemumas, bijodamas netekti namų, jis yrėsi sukandęs dantis, iki nutolęs pažįstamas pasiūlė kitokį darbą. Didelių gyvūnų priežiūrą kitoje... šalyje. Užmokestis pateisino visus lūkesčius, tad Jamie nedvejojo nė sekundės. Ko gi nepadaboti tų didelių, nykstančių gyvūnų? Juk Tomas sakė, kad tai nebus sunku. Tomas sakė, kad netgi bus smagu. Tomas nesakė, kad tie gyvūnai - Kaiju.

Mano Nuomonė: Labai linksmas pasakojimas apie, grubiai imant, kaiju rezervatą. Kaiju tai, pvz Godzila ir tie monstrai iš Pacific Rim. Dideli, į dinozaurus panašūs monstrai, techniškai - gyvos atominės jėgainės. Čia, kitoje plotmėje ar kitame pasaulyje žmonės juos prižiūri ir padeda išgyventi. Nes jie, realiai, kaip pandos pas mus: nyksta, nes tingi arba yra per kvaili eit susirasti sau porą. Saugoti juos reikia nuo kitų monstrų, kurie nori paragauti tos atominės galios, ir, žinoma, bilijonierių. J. Scalzi, kaip visada, pateikia kokybę, tad skaityti buvo vienas malonumas.

Stiprus 5/5.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą