2023 m. lapkričio 8 d., trečiadienis

knygos apžvalga | H.J. Tolson "Liches Get Stitches" | 1

Autoriai: H.J. Tolson
Pavadinimas: Liches Get Stitches
Serija: Liches Get Stitches 1
Žanras: Humoras; Fantastika
Psl.: 242
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Pasilepinau trupučiu humoro su H.J. Tolson knyga "Liches get Stitches", pirma serijoje tuo pačiu pavadinimu. Nenuvylė, labai smagiai nupasakojo gyvenimą, na, po gyvenimo. Plius buvo nemirusiųjų žąsų.

Apie Knygą: Nekromantas, savo tamsiems ritualams, atsitiktinai pasirinko Modės (Maud) kaimelį. Deja tik, jam labai įspūdingai nepavyko. Ir štai, Modė, buvusi kaimelio žalioji ragana, dabar ličė, o jis - negyvas, krūvoje kitų, tokių pačių negyvų. Tiek patyrusi moteris tenorėtų grįžti į savo trobelę ir ramiai sau toliau tvarkytis darže, bet ar tie nelemti herojai jai leis? Ne! Braunas, skriaudžia jos katiną, bando padegti jos namus, nelemti, kvėpuojantys, ot kokie... Nieko, ji jiems dar parodys.

Mano Nuomonė: Labai linksma ir juokinga knyga, pilna įvairių smulkių nuotykių ir paprastų, bet labai neblogai parašytų veikėjų. Tarp kurių ir iš numirusiųjų prikeltos žąsys. Patikėkit, jau vien dėl jų tikrai verta paskaityti. Trumpa, lengvai skaitosi, neįpareigojanti, taip va, tiesiog, prisėst, paskaityt, pasijuokt. Jei video žaidimus žaidžiat, tai ir šiaip manau bus labai linksma apie viską pagalvoti iš ličo (lich) pusės.

Stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą