2023 m. vasario 3 d., penktadienis

knygos apžvalga | Amy Stewart "Wicked Bugs"

Autoriai: Amy Stewart
Pavadinimas: Wicked Bugs
Serija: -
Žanras: Negrožinė literatūra; Biologija
Psl.: 272
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Pirmoji "skaitau, kaip piktadarys" knyga, kuria noriu šiek tiek apsišviesti šiaip jau ne pačia maloniausia tema. Na, arba, kaip koks Disnėjaus, DC, ar Marvelio piktadarys: apsišviesti kuo geriausia panervinti ar net sunaikinti priešą. Visa informacija Amy Stewart knygoje "Wicked Bugs", kurios tikrai nerekomenduoju turintiems kokią nors vabalų fobiją.

Apie Knygą: Šimtas pačių pavojingiausių, bjauriausių, ir labiausia erzinančių daugiakojų, trumpai nupasakojant, kur ir kaip jie buvo atrasti, kaip elgiasi, mėgstamiausios gyvenamos terpės, giminaičiai, bei sąsajos ar sąveikos su mumis. Vieni - neteisingai apkaltinti. Kiti - vis dar per daug nuvertinami. Jei turite fobiją, šita knyga turbūt ne jums.

Mano Nuomonė: Labai, labai įdomi knyga, trumpai bet tikrai informatyviai papasakojanti apie įvairius vabalus/vabzdžius. Nuo nuodingumo lygio (t.y. ar reikia iš kart kreiptis pagalbos), iki skausmo lygio (kuris gali būti toks baisus, jog priimtiniau atrodytų nusiplėšti galūnę į kurią įsisegė). Nemažai ir įdomios istorijos, ne tik apie armijas ir jų bėdas su įvairiais daugiakojais, bet ir, pvz.: de Sado nuotykius su Ispaniška Musele, suniokotus Prancūzijos vynuogienojus, ar knygraužių vabalų, tų bookworms, dietą. Lengvai skaitosi, gera struktūra.

Jei tema nėra per baisi, tikrai rekomenduoju. Pats duodu 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą