2023 m. sausio 22 d., sekmadienis

knygos apžvalga | John Scalzi "Zoe's Tale" | Old Man's War 4

Autoriai: John Scalzi
Pavadinimas: Zoe's Tale
Serija: Old Man's War
Žanras: Mokslinė Fantastika; Kosminė Opera
Psl.: 335
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

John Scalzi knyga "Zoe's Tale" yra praeitos knygos perrašymas iš pagrindinių veikėjų įvaikintos dukters perspektyvos. Ir aš beveik gailiuosi ją skaitęs.

Apie Knygą: Kolonija, sudaryta iš daugybės įvairių ateivių rasių, įskaitant ir žmones, pamažėle leidžiasi link planetos, kurioje gyvens ir bandys ją padaryti pakankamai išgyvenama antram būriui kolonistų. Tik tiek, kad kažkas slapčiomis pakeitė planus ir jie atsidūrė visiškai kitoje planetoje, kurioje negalės naudotis jokiomis technologijomis, kad apsisaugotų nuo kur kas didesnės grėsmės, nei ta, kuri jų laukia čia, laukinėje, nepažystamoje gamtoje...

Mano Nuomonė: Istorija apie primityvų gyvenimą svetimoje planetoje, pasakojama iš paauglių pusės, suaugusio autoriaus, kuris jau nėra paauglys. Ko pasėkoje turime labai, labai bjauriai paviršutiniškus ir stereotipinius veikėjus, kurių net dialogą galima nuspėti pagal jau nuspėjamą situacijos aprašymą. Vienintelis knygos pliusas yra tas, kad suteikia kitokią perspektyvą prieš tai buvusiai. Kitu atveju, ypač jei tos perspektyvos jums per daugiausia nesinori, tikrai neverta.

Labai silpnas 3/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.