2023 m. sausio 25 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Jay Posey "Sungrazer" | Outriders 2

Autoriai: Jay Posey
Pavadinimas: Sungrazer
Serija: Outriders 2
Žanras: Mokslinė Fantastika; Kosminė Opera
Psl.: 448
Įvertinimas: 2/5 | Goodreads

Perskaičiau Jay Posey knygą Sungrazer, antrą ir laimei, paskutinę Outriders serijoje. Baigėsi atvira pabaiga, ar netgi tiesia gija į sekančią knygą, bet kol kas jos nė kvapo.

Apie Knygą: Visiškai autonomiškas, DI valdomas karinis laivas, be įgulos ir gebantis atlikti orbitinius smūgius taip chirurgiškai tiksliai, jog jį patį būtų galima laikyti ginklu. Ir štai jis, vadinamas Sungrazer, dingo. O, kad jau yra taip sukurtas, kad būtų nesusekamas, jo radimo užduotis tenka Outriders būriui, kuriam teks sekti visais įmanomais pėdsakais, nesvarbu kiek labai jie atšalę, neįtikėtini, ar pavojingi. Kitaip šaltasis karas tarp Žemės ir Marso virs paprasčiausiu genocidu... 

Mano Nuomonė: Skaitosi, kaip istorija apie Amerkiečius paauglius, kur mėgo žaisti futbolą ir jau stojo į koledžus, bet vietoje to dabar kosminėje armijoje. Toks labai būtent tai amžiaus ir vietos demografijai būdingas stereotipas, kurį galima rasti labai dažnoje Jaunimo knygoje, tiesiog cringey skaityt tokį elgesį, tokius dialogus. Dar jei pridėsime didžiąją veiksmo dalį, kuris vyksta sėdint, galvojant, arba kalbant, tai kaip ir nelabai yra čia ką skaityti. Neįmanomi dalykai tapo lengvais, o įspūdingi - neįdomiais. Visai istorijai tiesiog siaubingai trūko asmenybės.

Na, bent jau baigėsi, duodu 2/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą