2023 m. sausio 16 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Jay Posey "Outriders" | Outriders 1

Autoriai: Jay Posey
Pavadinimas: Outriders
Serija: Outriders 1
Žanras: Mokslinė Fantastika; Kosminė Opera
Psl.: 444
Įvertinimas: 2/5 | Goodreads

Jay Posey knyga "Outriders", viena iš tų, kur gale dulkėjo, nes vis per mažai jų skaitau, gi bandė mane pribaigti nuoboduliu.

Apie Knygą: Miręs ir prikeltas, kas buvo paskutinis Linkolno (Lincoln) iššūkis, vyriškis pasiruošęs sutriuškinti testą ir įstoti į elitinį būrį. Bet, vietoje to, iš to testo jį ištraukia ir įmeta į kitą būrį, tokį slaptą, kad bene nematomą, vadinamą Outriders. Apie jų misijas - nepinamos šlovės legendos. Viskas vykdoma tyloje, dažniausiai taip, jog net patys priešai nežino, kad pas juos kažkas ateina. Ši, kurioje Linkolnas išbandys savo jėgas, irgi ne kitokia, su ištisų planetų gyvybėmis ant plauko, gyvybėmis, kurių nevalia gąsdinti informacija...

Mano Nuomonė: Įtampos tiesiog nesijautė. Kodėl tie blogieji yra blogieji ne vien dėl to, nes taip pasakė autorius - neįsivaizduoju. Nebuvo jų veiksmų motyvacijos, neperduotas joks svarbos, svarumo jausmas. Tiesiog kažkas vyksta, o tu skaitai ir seki, bandydamas neužmigt tarp ilgų samprotavimų apie nieką. Maniau imu mokslinės fantastikos karinį trilerį, vietoje to gavau labai lėtą ir sausą šnipų trilerį kosmose.

Turiu antrą, tai perskaitysiu vien tam, kad pažiūrėt ar bent kažkiek persiteiks tas neegzistuojantis poreikis atjausti vienus ar kitus veikėjus. 2/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.