2022 m. spalio 30 d., sekmadienis

knygos apžvalga | Christina Henry "Lost Boy: The True Story of Captain Hook"

Autoriai: Christina Henry
Pavadinimas: Lost Boy: The True Story of Captain Hook
Serija: -
Žanras: Siaubo knygos; Perpasakojimas
Psl.: 292
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Vaikystėje mano mylimiausias dalykas buvo būtent piratai. O Kapitonas Kablys - mėgstamiausias iš jų. To pasėkoj labai nudžiugau radęs Christina Henry knygą "Lost Boy: The True Story of Captain Hook", tokią kaip ir kapitono Kablio priešistorę.

Apie Knygą: Džeimis buvo pirmas berniukas, kurį Piteris atsivedė į tą keistą ir stebuklingą salą, pilną nuotykių ir neįmanomų dalykų. Po jo sekė daug kitų, ten atviliotų iš sunkių gyvenimų pažadais apie žaidimus, kautynes ir galimybę niekada netapti kvailais ir nuobodžiais suaugusiais. Bet Džeimis gan greitai suprato tiesą, tiesą kurią iš paskutiniųjų užgniaužė: jie neužauga, nes miršta. Miršta kvailose kovose į kuriuos Piteris juos nuolat veda negalėdamas nustygti vietoje. Džeimiui, paslapčiomis, tenka baisi pareiga stovėti tarp Piterio ir jo atvedamų vaikų, saugoti juos nuo jų dievaičio ir tuo pačiu stengtis, kad pats Piteris būtų laimingas... Iki kartą slysteli paties Piterio kaukė ir už jos pasirodęs niekšiškumas perpildo Džeimio kantrybės ir pakantumo taurę.

Mano Nuomonė: Knygos istorija, apie Neverlendą, bei jo keistai veikiančią magiją, kuriai reikia ir kraujo, ir aukų, ir atsidavimo, meilės, skaitosi, kaip Musių Valdovas. Visi vaikai parašyti labai gerai ir įdomiai, kiekvienas gavo savo charakterį, kuris šiek tiek pasikeičia bendraujant su kitais, ar tai būtų Džeimis, ar pats Piteris. Džeimio vidinė kova ir pati jo istorija buvo labai įdomi, o ir parašyta tikrai gerai, tai jei taip įmanoma, Kapitonas Kablys man patinka net labiau.

Labai rekomenduoju, jei mėgstate tokias istorijas, tas vadinamas Redemption Arcs, ir gerai parašytus piktadarius. Duodu 5/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą