2022 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | Kim Newman "Genevieve Undead" | The Vampire Genevieve 2

Autoriai: Kim Newman
Pavadinimas: Genevieve Undead
Serija: The Vampire Genevieve 2
Žanras: Warhammer; Tamsioji Fantastika
Psl.: 288
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Man vis dar sunku suvokti mintį, kad Kim Newman serija The Vampire Genevieve yra Warhammer siaubo istorija, bet taip yra, ir gaunam visus ten tuos chaoso tarnus ir kitas Karo Kūjo fantastikas. Dabar gi perskaičiau antrą knygą serijoje, "Genevieve Undead" ir ji... buvo keista.

Apie Knygą: Teatro gyvenimas neatsiejamas nuo legendų, mitų, paslapčių, tamsių prietarų, bei keistenybių. Bet ten, kur paprastiems mirtingiesiems jau būtų gana visokių ten demonų sienose ar... veidrodžiuose, Genevieve daugiau smalsauja, nei baiminasi. Vampyrė būtybę tamsoje, patarinėjančią aktoriams, bandė iškrapštyti švelniai, neskubant, jo paties greičiu, bet viskas pradėjo byrėti, kai iš galai žino kur į teatrą, kurį Genevieve jau kuris laikas laikė namais, atsibeldė Chaoso įrankis, seno priešo kerštas... Ir teatras virto gyvenimu. O gal gyvenimas - teatru?

Mano Nuomonė: Istorija tikrai nėra gera. Bet jos masė... Linksma. Tas demonas veidrodžiuose yra kažkoks operos fantomo darinys, vyras, deformuotas Chaoso. Teatre pilna dramos, senstančių aktorių intrigų. Gotikinės magijos, žudikų vienaragių ir Kim Newman tipinių teksto sienų, kur vienu metu ir pateikia istorijos sceną, aprašo aplinką, veiksmą, ir ją parodijuoja. O ir veikėjai, nors beveik stereotipinių rolių, parašyti puikiai, tad nesunku įsitraukti į jų gyvenimus ir skaityti toliau. Tad, ne, istorija tikrai nėra bloga...

Duodu stiprų 3/5, nes nors knyga tikrai ne tokia, kad kam nors rekomenduočiau, tuo pačiu ji tokia keista, kad... Nu, veikia, kažkaip.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą