2022 m. liepos 2 d., šeštadienis

knygos apžvalga | William R. Trotter "A Frozen Hell: The Russo-Finnish Winter War of 1939-1940"

Autoriai: William R. Trotter
Pavadinimas: A frozen hell
Serija: -
Žanras: Istorija; Suomija
Psl.: 285
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Rusija kartą jau buvo apsilaužiusi dantis į priešininką, kurį laikė silpnesniu. Į Suomiją, su kuria turi sieną. Tad perskaičiau William R. Trotter knygą "A Frozen Hell: The Russo-Finnish Winter War of 1939-1940", kad truputį plačiau apsišviest.

Apie Knygą: Brutalus karas žiemą, prieš žiaurų priešininką, įsiveržusį į Suomiją. Kiekybė prieš kokybę, mat suomių, kiek jų bebūtų, suprato kovos žiemą aspektus ir mokėjo naudotis savo žeme, bei sniego uždanga. Košmariškas karas tapęs mėsmale, sugriovęs gyvenimus, sunaikinęs protus, ir sutrypęs, bei krauju sulaistęs gamtą. Kai ant kojų telaiko pamažėle mirštanti viltis apie pagalbą iš Vakarų, bei, jai mirus - kartėlis.

Mano Nuomonė: Suomiai yra labai kieti ir tvirti žmonės, tad nei kiek nestebina, kad jie ne tik atsilaikė, bet ir į skūrą raudonai meškai davė. Bet, karas yra absoliučiai siaubinga tema, tai skaityti vis tiek buvo labai sunku, net jei autorius ir bandė pateikti bent šiokių tokių smagesnių faktų apie Suomių ryžtą ir vienybę. Knyga puikiai parašyta, tad jei domitės šia tema - ją verta paskaityti.

Stiprus 4/5


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą