2022 m. liepos 5 d., antradienis

knygos apžvalga | Tijan "Cole"

Autoriai: Tijan
Pavadinimas: Cole
Serija: -
Žanras: Šiuolaikinė; Nusikaltimai
Psl.: 314
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Kad jau Tijan įrodė jog rašo neblogas istorijas apie gangsterius ir mafiją, sumečiau pažiūrėti, ko ten yra dar ir perskaityti kokią nors knygą ne iš serijų, kad neprisirišti, tą vadinamą stand-alone. Pasiėmiau "Cole" ir nepaisant to, jog knyga pateikta iš romano pusės, tikrai nesigailiu, kad perskaičiau.

Apie Knygą: Adison niekad nebuvo artima vyro šeimai. O po jo mirties ir visai nuo jų atsiskyrė. Iki jie ėmė kelti problemas, kai ši persikraustė gyventi į keistais gandais apipintą pastatą, su nepralaužiama apsauga. Pastatą, kuriame gyveno ir Kolas, dar viena nauja bėda merginos gyvenime. Žavingas, mielas, bet pavojingas, Kolas mafijai nepriklauso. Kolas ir yra mafija.

Mano Nuomonė: Jei istorija nebūtų skystokas romanas su nelabai limpančia pagrindine veikėja, būtų buvusi tikrai gera knyga apie dviejų mafijos šeimų susirėmimą. Šalutiniai veikėjai įvairūs, nuo pernelyg tobulų klišių, iki puikiai parašytų. O ir šiaip, Tijan tikrai gerai rašo, tai skaitosi lengvai ir greitai. Noriu skųstis, bet negaliu...

4/5, nesigailiu, bet nerekomenduosiu.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą