2022 m. birželio 8 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Bill Konigsberg "Openly Straight" | Openly Straight 1 | 🏳️‍🌈

Autoriai: Bill Konigsberg
Pavadinimas: Openly Straight
Serija: Openly Straight 1
Žanras: LGBT Literatūra; Šiuolaikinė
Psl.: 320
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Antroji mano LGBT Pride Mėnesio knyga, Bill Konigsberg "Openly Straight". Lengva tokia, bet davė labai daug peno pamąstymam.

Apie Knygą: Rafe "išėjo iš spintos" vos tik suprato, kad yra gėjus. Tiesiog, pasisekė taip - supratingi ir mylintys tėvai, bendruomenė, kurioje žmonės mokėjo būti tolerantiškais. Bet, kartais mūsų identitetas ar kuri nors jo dalis - ima ir pakiša koją mūsų gyvenimo patirčiai. Rafe negalėjo būti tiesiog vienu iš vaikinų, jis buvo jų gėjus draugas, o nuostaba, jei tik jis parodydavo susidomėjimą sportu galiausiai, panašu, priveikė jo norą dalyvauti. Tad jaunuolis pasiryžta pereiti į kitą mokyklą. Ir ten apie savo orientaciją nė neužsiminti...

Mano Nuomonė: Labai įdomus ir paprastas skaitinys, nors pati idėja - labai sudėtinga. Žmonės iš tiesų kartais mus apibrėžia, kaip vieną aspektą. Orientaciją, lytį, amžių, skaitytoją, sportininką, taip toliau. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių nelabai norėjau pasakoti ir savo sąsajos su LGBTQIAP+, tai tikrai buvo kur pamąstyti, kai Rafe bene tikrąja to žodžio prasme - bandė pabėgti nuo savo orientacijos.

Tikrai labai smagiai susiskaitė, 5/5.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą