2021 m. rugpjūčio 31 d., antradienis

knygos apžvalga | Andy Weir "Project Hail Mary"

Autoriai: Andy Weir
Pavadinimas: Project Hail Mary
Serija: -
Žanras: Mokslinė Fantastika; Trileris
Psl.: 476
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Perskaičiau Andy Weir naujausią knygą "Project Hail Mary". Absoliučiai neįtikėtina knyga. Patiko gal net šiek tiek labiau nei Marsietis, tik nesakysiu kodėl, kol neperskaitysit.

Apie Knygą: Keisti ateivių organizmai ima augti tiesiog ant saulės. Ko pasėkoje klimato kaita ima sparčiai suktis į priešingą pusę, link ledynmečio. Galingiausi pasaulio žmonės suburia draugėn visus ryškiausius protus ir skubiai, labai skubiai paruošia juos vienos krypties kelionei į tolimą kosmosą, kur jie, gal būt, ras, kaip padėti žmonijai ir spės parsiųsti mėginius iki patys mirs, arba žus žmonija. Bėda tik ta, kad... Ryland Grace atsibunda erdvėlaivyje vienas.

Mano Nuomonė: Neįtikėtinai geras tempas, visą laiką palaikomi tam tikri įtampos lygiai. Nėra to tokio erzinančio "na o dabar nutiko blogas dalykas, tai taisysim jį; na o dabar pataisėm, tai vėl gerai; kartojam", viskas vyksta sklandžiai, įdomiai, įtraukiančiai. Veikėjai - gerai parašyti, šmaikštūs. Pilna išdavysčių, labai netikėtų posūkių ir šiaip - visokio įvairaus gero.

Jeigu patiko Marsietis, bet, tarkim, Artemidė - ne taip labai, tai ši knyga labiau primena Marsietį, todėl rekomenduoju. Duodu labai stiprų 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą