2021 m. rugpjūčio 28 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Dan Abnett "Inkvizitorius: Raganų Kryžius" | Eisenhorn 2

Autoriai: Dan Abnett
Pavadinimas: Inkvizitorius: Raganų Kryžius (Malleus)
Serija: Eisenhorn 2
Žanras: Kosminė Opera; 40k
Psl.: 315
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Bandysiu taip, kaip nors, pasimėtyt, po vieną knygą iš seno "perskaityti", iš naujų priedų, kur knygos nebūtinai yra naujos, ir visiškai šviežių naujienų. Tai, kad jau ana knyga buvo iš seno "perskaityti", dabar metas naujam bet nenaujam priedui: Dan Abnett "Inkvizitorius: Raganų Kryžius". Kaip ilgiuosi Eridano, apsakyt negaliu.

Apie Knygą: Bjaurūs spąstai, kurių inkvizitorius Eizenhornas sugebėjo, daugiau ar mažiau, išvengti, sukėlė absoliučią sumaištį ir sujaukė jo paties, bei jo bendražygių, gyvenimus. Sumaištis, begalinės mirtys, pabėgę kaliniai, Chaoso tarnai. Ir visus paveikęs pyktis bei įtarimai, pasklidę, kaip gaisras sausroje. Kaip ir kodėl būtent Eizenhornas buvo visur, bet išvengė bene viso pavojaus?... Supratęs, jog tarp savų yra laikomas eretiku, Eizenhornas turi tuoj pat pasirinkti - bėgti, ar pasiduoti su viltimi, jog juo patikės?

Mano Nuomonė: Mėgstu geras vardo išteisinimo istorijas. Bet tik tas tikrai geras. Kaip šioje knygoje, kur Eizenhorno misijos tikslas nepakito vien dėl to, jog jo gerą vardą sumaišė su purvais. Prioritetas išliko tas pats - surasti atsakingus. Ko pasėkoje mes gaunam labai gerą pasivalkiojimą po keistas vietas, sekant paskui labai jau miglotus ir pavojingus pėdsakus, susitinkam su įvairiais veikėjais, tokiais kur net būdami draugais jie kelia grėsmę ir pavojų. Ir net matydami inkvizitoriaus pastangas, gaunam nuolatos abejoti jo sveiku protu.

Gerai parašyta knyga, galima vienu prisėdimu visą taip vat. 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą