2021 m. birželio 2 d., trečiadienis

knygos apžvalga | 50 Cent ir Robert Greene "The 50th Law"

Autoriai: 50 cent ir Robert Greene
Pavadinimas: The 50th Law
Serija: -
Žanras: Saviugda; Filosofija
Psl.: 291
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Knyga, kurią perskaityti tikrai nesitikėjau. 50 cent, reperio ir autoriaus Robert Greene tvarinys pavadinimu "The 50th Law". Gan įdomi knyga apie asmeninę ugdą.

Apie Knygą: Biografinė Curtis Jackson, geriau žinomo 50 Cent sceniniu vardu filosofijos knyga apie kelią į užtikrintą sėkmę. Iš negailestingų gatvių į negailestingą muzikos industriją, Curtis Jackson turėjo išmokti ne tik plaukti pasroviui, bet ir prieš srovę, kad ši jo nenuneštų ir neišspjautų, kaip daugybės kitų. Ir su Robert Greene pagalba, jis papasakoja ko tam reikėjo.

Mano Nuomonė: 50 cent man nelabai patinka, nei jo muzika, nei jo viešoji persona, todėl ir nustebinau pats save, kai pasiėmiau paskaityti būtent šią knygą. Knyga... Keista. Įdomi. Kratinys įvairių karo filosofijų ir naujo indėlio į senuosius intelektus, ar tiksliau, jų pritaikymo dabarties gatvėms. Toks šaltas baksnojimas eiti į priekį, nieko nepaisant. Kas manau yra Robert Greene suteiktas prieskonis, mat jo knygos, kaip į jas bežiūrėsit, turi tam tikrą reputaciją.

Nebloga biografinė knyga. 4/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą