2021 m. kovo 28 d., sekmadienis

knygos apžvalga | Hal Elrod "Mano Nuostabus Rytas"

Autoriai: Hal Elrod
Pavadinimas: Mano Nuostabus Rytas
Serija: -
Žanras: Saviugda; Psichologija
Psl.: 172
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Aš vis tiek nusiteikęs padaryti žymę savo naminėje bibliotekoje. Tai štai dar viena, trumputė ir apdulkėjusi. Hal Elrod "Mano Nuostabus Rytas". Normali tokia.

Apie Knygą: Susidūrę su sunkumais, net jeigu jie yra tiesiog įklimpimas į rutiną, motyvacijos stoka, mes dažnai linkę sustoti ir laukti. Laukti geresnės dienos. Laukti motyvacijos, noro. Laukti, kada tam bus daugiau laiko. Bet tiesa ta, kad savaime visa tai greičiausiai neatsiras. Knyga, daugiau ar mažiau, yra apie tai, kaip tos motyvacijos pasidaryti patiems, namų sąlygomis.

Mano Nuomonė: Trys mirtinos nuodėmės. Knyga prasidėjo ilgu pasakojimu apie tai, apie ką knygoje bus pasakojama. Knygoje pilna "nueikite į šį puslapį, parsisiųskite/nusipirkite tai, papasakokite draugams". Knyga sako man, kad turiu gyventi taip, tarsi jau būčiau tuo kuo noriu būti, bet tada sako man, kad turiu anksti keltis?? Bet už šių nuodėmių slypi tokia nebloga apibrėžiamoji panašaus tipo knyga, tai ji labai tiks kaip pirmoji, na o jeigu norite būti vyturiais, tai gal tiks bet kada gyvenime. Galų gale, vėliau knygoje autorius netgi pasiteisina ir pažada, kad ne, anksti keltis visgi nebūtina, užtektų bent 6 minučių ankščiau, nei įprasta. 

Jeigu ji netiks jums, tuomet tiks jūsų tėvams. 4/5. O po to pasidairykite panašių, jų tikrai nemažai, ką nors sau tikrai atrasite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą