2020 m. spalio 14 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Drew Hayes "Fred, the Vampire Accountant" | 1

Autoriai: Drew Hayes
Pavadinimas: Fred, The Vampire Accountant
Serija: Fred, The Vampire Accountant
Žanras: Miesto Fantastika; Vampyrai
Psl.: 300
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Pilnas Drew Hayes knygos pavadinimas yra "The Utterly Uninteresting Adventurous Tales of Fred, the Vampire Accountant" - visiškai neįdomios nuotykinės Fredo, vampyrų buhalterio, istorijos. Iš dalies, visai neblogai apsako knygą. Bet tik iš dalies.

Apie Knygą: Gyvenime Fredas buvo bailus vyriškis, turintis talentą skaičiams, nuobodus buhalteris. Po mirties, paverstas ir pamestas savo vampyro kūrėjo, kas yra tiesiog neapsakomai baisus dalykas, Fredas... Vis dar bailus vyriškis, turintis talentą skaičiams, bet dabar jis - vertingas vampyras buhalteris. Toks, nuo kurio kitiems antgamtiniems padarams nereikia slėpti savo mažų mažiausiai keistų išlaidų. Gaila tik, kad tuo Fredo nuotykiai neapsiriboja... Nuo ne ta linkme pakrypusio LARP (live-action-role-play - gyvo veiksmo žaidimas vaidmenimis) žaidimo, iki grįžusio kūrėjo...
Cats may always land on their feet, however, the same can't be said for accountants.

Mano Nuomonė: Pavadinimas teisus dėl tų nuotykinių istorijų, bet meluoja, kai sako, jog jos neįdomios. Knyga susideda iš kelių trumpų istorijų, kurios vyksta viena po kitos, todėl skaitosi, kaip visuma. Kiekviena pasakoja ką nors kito, visada įdomaus. Veikėjai irgi labai gerai parašyti, jaukūs tokie, spalvingi. Kaip pvz homoseksualus žirgas-vilkolakis. Žirgolakis? Žirgatas? Weresteed. Maloniai ir lengvai susiskaitė.

Tikrai galiu rekomenduoti Spalio skaitiniams. Duodu 4/5.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą