2018 m. liepos 6 d., penktadienis

Chloe Neill "Drink Deep" | Chicagoland Vampires 5

Autorius: Chloe Neill
Pavadinimas: Drink Deep
Serija: Chicagoland Vampires 5
Žanras: Fantastika, Vampyrai
Psl.: 321p.
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Didžiausias šių knygų pliusas yra jų lengvas skaitomumas. Prisėdi ir baigiasi. Taip sukrimtau ir penktą Chloe Neill knygą Chicagoland Vampires serijoje, "Drink Deep", ir dar paskaitysiu bent vieną.

Apie knygą: Kadagano klano namuose verda tikras rūmų perversmų serialas. Po Suleivano mirties valdžia atitenka ne labiausia šį klaną mylėjusiems asmenims, tad prasideda taisyklių keitimas ir atviras noras išspirti tam tikrus asmenis, į Merit pirštais nerodysim. Normuojamas kraujas, griežtinamos treniruotės. Bet ši problema Merit akyse gan greit tampa antraeile. Galų gale, tas, kas ką tik pavertė visą Mičigano Ežerą - juoda derva - greičiausia kelia grėsmę ne tik vampyrų klanui, bet ir visai žmonijai. Merit, bei slaptoji vampyrų organizacija, imasi tirti šių reiškinių. Tam reikia apsipažinti ir su kitomis antgamtinėmis rasėmis, tokiomis, kaip elementus valančios fėjos. Tik, kad nė vienas siūlas prie nieko neveda, o baisūs magiški kataklizmai atrodo tik baisėja. Dangus nusidažė kraujo raudonumo spalva, iš jo pasipylė žaibai, o kaltininkų vis dar nėra...

Mano nuomonė: Knyga visoje pirmoje pusėje buvo labai neįdomi, ko ir galima tikėtis, kai nužudomas vienas iš meilės interesų. Merit nenorėjo niekur eiti ir nedarė nieko, tik dirbo. Antroje pusėje viskas ėmė gerėti, jau šiek tiek po to, kai tas ežeras nusidažė juodai. Maginis kataklizmas ištikęs pasaulį buvo vertas siaubo knygos, trūko tik kokių nors zombių. Trukdė tik Merit pranašingi sapnai su Suleivanu. Belikdavo pavartyt akis į tą "o už jo - kaupėsi audra, ir aš bėgau", ir skaityti toliau. Juokingiausia buvo, kai ji nuėjo lankyti fėjų karalienės ir iš vampyriško alkio dėl normuojamo kraujo, bei fėjų kraujo saldumo - pametė protą. Toks Sukės Stekhaus momentas.

Taip, tad. Knyga ir šiaip, knygos, kol kas tikrai nėra geros. Jas tiesiog lengva skaityti, o kartais pateikiami geresni dalykai, įdomesni nuotykiai - padeda nusikasti nuo vienos, prie kitos. Tad šiai duosiu 4/5, nes labai patiko man ta visa magija, apokaliptinės knygos juk visada įdomu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą