2017 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis

A.R. Torre - The Girl in 6E [Deanna Madde 1]

Apie A.R. Torre knygą "The Girl in 6E" (Deanna Madde 1; ISBN 031640441; 352p.; Goodreads) girdėjau jau senokai, bet pamiršau iki dabar. Dabar gi užkliuvau už visos šios trilogijos savo archyvuose. O, kad jau šiemet nusprendžiau, jog reikia gerokai tą "perskaityti" sąrašą apmažinti, tai ir pasigriebiau, kad jau tokia, sąlyginai, trumpa.

Deanna gyvena viena, užsidariusi savo bute ir niekada jo nepalieka. Viskas ko jai reikia - gali būti pristatyta paštu, bet net ir tada ji reikalauja, kad siuntinys būtų paliktas už durų. Sąskaitas apmoka dirbdama internetinės kameros mergina (web-cam girl), o ką tai reiškia paliksiu jums patiems apmąstyti. Deanna savo gyvenimu, daugiau ar mažiau, patenkinta. Galų gale, juk ji laimėjo. Ji, ar greičiau jau pasaulis, saugus nuo jos nesutramdomo noro žudyti. Ji nebegali pasikliauti savimi, nebegali viltis, kad susiturės, todėl užsidarė čia, su viltimi, jog kadanors šis kraujo troškulys nudvės badu.

Iki jos liguistas troškimas randa pateisinamą priežastį žudyti. Vieną dieną prie jos privačios sesijos prisijungia vyriškis, kuris neužilgo paprašo jos apsivilkti, na, vaikiškai. Paklausęs jos vardo, ir pasiūlytas pats jį sugalvoti, jis pavadino Deanną Anės vardu. Deanna turi blogą nuojautą, jog tokia mergaitė gali iš tiesų egzistuoti. Kliento prašymai pernelyg konkretūs, ir ji ima dvejoti ar savo darbu padeda jam nuleisti garą, taip apsaugodama potencialią auką, ar tik kursto ugnį. Dvejones išsklaido pranešimas apie dingusią mergaitę, vardu Anė.

Istorija gan įdomi. Patiko man, kad čia nenužeminami nei klientai, nei darbuotojos. Šioje industrijoje turiu draugų, tikrai puikių žmonių, šaunių merginų, kurios, dėl visuomenės smerkimo, niekada neprisipažysta kuo dirbančios. Tuo tarpu jų laiką perkantys vyriškiai dažnai tik juokais patraukiami per dantį, niekas į juos taip kreivai nespokso. Manau šią knygą joms ir perduosiu. Aš tuo tarpu jai galiu duoti stiprų 8/10, nes kažko visgi trūko. Juk ji paliko namus, o pakeliui pas savo auką - užsuko ir ten, ir šen, ir nieko nė nepabandė nužudyti. Keista, kad gaila. Bet ei, gal kituose dvejose.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą