2017 m. liepos 14 d., penktadienis

Penktadienio Įvairovė: Odos spalva ir LGBTQ+

Gal jau teko matyti tokią lygybės vėliavą, su papildoma ruda ir juoda juostomis? Tos juostos, kaip galite spėti, primena, jog reikia nepamiršti ir mažiau girdimų balsų: kitų rasių atstovų. Nors, žinoma, ir pati vėliava nuo to tik gražesnė.

Vienas iš tokių mažiau girdimų balsų yra kitų rasių moterų, ypač dar ir kitos orientacijos. Todėl apsidžiaugiau, kai Hannah iš P.S. I Love that Book pradėjo kalbėti apie knygą, kurios herojė ne tik homoseksuali moteris, bet dar ir puertorikietė.

Gabby Rivera knyga "Juliet Takes a Breath" pasakojama pačios Džiulietos. Ji jau kuri laikas draugauja su mergina, juodvi viena kitą myli, ir planuoja bent kažkokią ne tolimą ateitį. Tačiau, kad ta ateitis turėtų bent kažkokį pagrindą, pirmiausia reikia sutvarkyti dabartį: pasisakyti tėvams. To pasisakymo rezultatas buvo Džiulietos motinos atsisakymas net kalbėtis su dukra, ir nedidelis, bet solidus chaosas likusioje šeimoje. Toliau - studijos, darbas. Džiulieta išvyksta dirbti į Portlandą, kur padės vienai žymiai lygių teisių aktyvistei, garsiai autorei, kurios jos motina šiuo metu greičiausia labai nekenčia. Iš jos merginos, išvykusios studijuoti kitur - jokių žinių. O šis miestas - toks iki išprotėjimo atviras visokio plauko žmonėms, kad Džiulietai ima galva suktis nuo naujų žodžių, negirdėtų epitetų, ir panašiai.

Knygą skaityti jau pradėjau, tad iki ateinančio Penktadienio turėčiau spėti. Iki tol kviečiu pažiūrėti pačios HannahCassie darytą video apžvalgą:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą