2023 m. lapkričio 2 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | K.J. Charles "A Nobleman's Guide to Seducing a Scoundrel | The Doomsday Books 2

Autorius: K.J. Charles
Pavadinimas: A Nobleman's Guide to Seducing a Scoundrel
Serija: The Doomsday Books 2
Žanras: Istorinis Romanas; LGBT knyga
Psl.: 336
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Lapkritį reikėjo pradėti lengvai, nes per daug jau šitos dienos užimtos, tad pasiėmiau K.J. Charles "A Nobleman's Guide to Seducing a Scoundrel", antrą knygą The Doomsday Books serijoje. Su KJC visada garantuotai gera istorija. O šį kartą dar ir paminėti keli, labai pasiilgti veikėjai.

Apie Knygą: Nelabai smagu tapti grafu šeimoje, kurioje niekas nenori nei permainų, nei tavęs. Dar blogiau tik, kai godūs šeimos nariai ima abejoti ar tikrai tau tas titulas priklauso. Ir jau visai blogai, kai į tą titulą ima pretenduoti ne tik jie, bet ir vietinės nusikalstamos organizacijos narys. Keisčiausia tik tai, kad būtent šis vyrukas pasirodo esantis ne tik naudingesnis už grafo šeimynykščius, bet ir šiaip, visapusiškai geresnis žmogus. Natūraliai kyla klausimas: bet kodėl?...

Mano Nuomonė: KJC visada tas saugus pasiskaitymas, kai tikrai žinai, kad vienaip ar kitaip bus gerai. Gal bus įdomu, gal bus jauku, gal bus ir įdomu ir jauku. Ši labai gerai suėjo su tuo bildėjimu po dvarą, pilną ne tik užrakintų kambarių, bet ir daugiau užrakintų dėžių su šlamštu, nei kam nors reikėjo. Tokia vos ne lobių medžioklė po bene Laros Croft namus (Tomb Raider). Labai mėgtini veikėjai, o visi tie, kurie nebuvo mėgtini - gavo ko nusipelnė. Ieškant pozityvo, KJC niekad nenuvilia.

Stiprus 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą