2023 m. spalio 30 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Jenna Levine "My Roommate is a Vampire"

Autoriai: Jenna Levine
Pavadinimas: My Roommate is a Vampire
Serija: -
Žanras: Vampyrai; Humoras
Psl.: 341
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Nusprendžiau Spalio siaubus pabaigti labiau jaukia ir humoristine nei baisia knyga ir pasiėmiau paskaityti Jenna Levine "My Roommate is a Vampire" istoriją. Nieko kažko ypatingo deja nebuvo, bet vis tiek nebloga.

Apie Knygą: Kai Cassie nuvyko apžiūrėti nuomojamo kambario už kur kas žemesnę nei rinkos kainą, tikėjosi daug ko ir visiškai nieko gero. Gal koks iškrypėlis, o gal ir žudikas. Kodėl gi daugiau kas būtų paspendęs tokius patrauklius, pigaus kambario spąstus? Nesitikėjo ji tik vampyro, pramiegojusio visą šimtmetį ir dabar reikalingą pagalbos apsiprasti su naujuoju pasauliu. Nuo viso garderobo keitimo iki paaiškinimų, kad šimto metų senumo dublonais kavinėje atsiskaityti negalima...

Mano Nuomonė: Smagi istorija, paprasta, jauki, beveik juokinga tuo tokiu ne visai patogiu humoru, kur per daug perkramtytas, neužgauti bandantis tetos bajeris apie gražius, bet gal nelabai protingus vyrus labai panašiai skamba, kaip čia skambėjo jųdviejų bandymas flirtuoti. Bet abu veikėjai - geranoriški, nesunku abu bent šiek tiek mėgti ir nekreipti dėmesio į vidutinišką knygos siužetą. Smagu, kad mergina nebuvo užsispyrusi ir viską apgalvojusi - imdavosi veiksmų padėčiai taisyti. Dar smagiau kad kelių šimtų metų senumo vampyras neparašytas, kaip heteroseksualus (užsiminė apie praeities nuotykius). Šiaip jei norit humoro apie vampyrus-kambariokus, tai rekomenduoju An Unattractive Vampire, šita labiau tokia jei noris tiesiog jaukios meilės istorijos. Tai man gal ir nelabai suėjo, bet prie nieko tikrai negaliu prikibt, pasaka kaip pasaka, pliusų pakanka.

Toks ne pats stipriausias 4/5.



Komentarų nėra:

Rašyti komentarą