2023 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis

knygos apžvalga | P.N. Elrod "Bloodcircle" | Vampire Files 3

Autoriai: P.N. Elrod
Pavadinimas: Bloodcircle
Serija: Vampire Files 3
Žanras: Miesto Fantastika; Vampyrai
Psl.: 202
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Ne visada suprantu, kodėl skaitau serijas, kurias skaitau. T.y. kodėl jas tęsiu, jei jau ne viena perskaityta joje - nepaliko įspūdžio, o atrodo, dar tiek daug laiko neinvestavau, kad būtų gaila mesti. Tad štai ir perskaičiau P.N. Elrod knygą "Bloodcircle", trečią Vampire Files serijoje. Vidutiniška.

Apie Knygą: Džekas nusiteikęs rasti vampyrę, kuri jį sukūrė. Šį kartą siūlo galas atveda jį į žmogžudystės ir laidotuvių sceną, kur įtariamųjų kur kas daugiau nei reikia. Daugiau, nei tokia iš pažiūros paprasta senyva moteris realistiškai galėjo turėti priešų. Situacijos negerina ir tai, kad tie, kurie tikrai galėjo ją pražudyti - buvo absoliutūs jos šalininkai, mylimieji. Tokie, kaip čia sutiktas kitas vampyras.

Mano Nuomonė: Istorija išlieka keistai sujungta tuo paieškų tęstinumu ir stabilia, nešokinėjančia chronologija, ko dažnai pasigendu pernelyg "artistiškuose" kūriniuose. Bet tuo pačiu, Džekas čia atsibeldžia lyg iš niekur nieko ir lieki toks sau skaityti, nežinai nei kur, nei kas, nei kodėl, nei kaip. Pati istorija tikrai nėra bloga, bet deja nėra ir gera, tad taip... Na, vidutiniškai. Nenusibodo, bet neužkabino.

Tobulas 3/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.