2023 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Nicki Pau Preto "Bonesmith" | House of the Dead 1

Autoriai: Nicki Pau Preto
Pavadinimas: Bonesmith
Serija: House of the Dead 1
Žanras: Aukštoji Fantastika; Jaunimo
Psl.: 464
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Kad jau visai neblogai ta naminė krūva ėjosi, tai leidau sau vieną naujesnė knygą, Nicki Pau Preto "Bonesmith", pirmą House of the Dead serijoje. Labai nebloga, pilna tamsių nuotykių ir mirties magijos.

Apie Knygą:  Wren niekad nebuvo močiutės numylėtine. Tad kai tik pasitaikė proga, ši merginą išsiuntė prie Border Wall, ribinės sienos, paskutinio taško, skiriančio žmoniją, dominijas, nuo Pralaužos, senos kasyklos, kurioje ieškota magija prasiveržė reanimuotais negyvėliais ir košmarais. Wren žinojo, kad vienintelis būdas grįžti namo yra šlovė, tad vos pasitaikė proga jos gauti, mergina nė nedvejojo, kad ir kokie pavojai laukė. Anapus sienos surengtoje pasaloje sunku atskirti draugus nuo priešų. Dar sunkiau gal būt tik išgyventi čia žaidžiamus, visiškai kitokios valdžios žaidimus. 

Mano Nuomonė: Labai įdomiai sukurptas pasaulis, kur magijos ištakos - tiesiogine tų žodžių prasme, po žeme, žemėje, tad įvairios galingos šeimos, kartais sudariusios kabalus ar kitokias sąjungas, kasėsi, iki prisikasė. Vietomis istorija gal šiek tiek per lengvai nuspėjama, kai kurie veikėjai sekė pernelyg akivaizdžia trajektorija, bet visi parašyti labai neblogai. Su kita knyga manau bus aišku, ar galėsiu dėti prie mėgstamiausių, nes iki to tetrūko vieno žingsnio. Kodėl man taip patinka nekromantija, a? Nes realybėj tai tikrai nė velnio nenorėčiau viso to pamatyti.
 
Stiprus 5/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą