2023 m. gegužės 19 d., penktadienis

knygos apžvalga | Kim Newman "Silver Nails" | The Vampire Genevieve 4

Autoriai: Kim Newman
Pavadinimas: Silver Nails
Serija: The Vampire Genevieve 4
Žanras: Vampyrai, Warhammer 40.000
Psl.: 320
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Užbaigiau Kim Newman The Vampire Genevieve tetralogiją  su knyga "Silver Nails". Ji sudaryta iš susijusių ir gan neblogų trumpų istorijų, kurios galiausia apibendrina seriją, užrišant paskutinius mazgus.

Apie Knygą: Po šį pasaulį valkiojas daug keistų būtybių, padarų ir monstrų. Nuo prakeiktų, iki užkrėstų, nuo palaimintų, iki apdovanotų, nuo kenčiančių, ir taip toliau... Genevieve, ilgaamžė vampyrė, gauna stebėti šį gyvenimu vadinamą spektaklį, iš kurio į jos vis įžengia labiausiai neįtikėtini veikėjai.

Mano Nuomonė: Banditų pasala, pakrypusi labai baisia tėkme, Laukinis Medžioklis vis šėlstantis viename lauke, su kuriuo žmonės, nakčiai užsidarantys nuo karo garsų, tiesiog susigyveno. Geismas skristi, keršto troškimas, begalės kompleksų ir kažkur ten - vampyrai. Visos istorijos buvo tikrai labai neblogos ir puikiai skaitėsi iki paskutinės. Tos, kurioje Genevieve vėl tapo pagrindine veikėja. Kaip autoriaus mylimiausia - ji man tikrai gadina jo knygas. Neįdomi ir tarsi pastatyta ten tik tam, kad nupasakotų, kas vyksta, ką pastebėjau ir kitose knygose, kuriose ji pasirodė. Bene fenomenas, nežinau nė ką galvoti. Bet kuriuo atveju, kitos istorijos čia tikrai buvo neblogos.

Silpna pabaiga vidutiniškai serijai, duodu 3/5 ir viliuosi, jog Genevieve sutikti man nebereikės.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą