2023 m. kovo 29 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Samantha Silver "The Witching Flour" | Spellford Cove 1

Autoriai: Samantha Silver
Pavadinimas: The Witching Flour
Serija: Spellford Cove
Žanras: Jaukus Detektyvas; Paranormalus Romanas
Psl.: 207
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Turiu silpnybę katėms ir šiaip mieliems augintiniams... Tai pasiėmiau Samantha Silver "The Witching Flour", pirmą Spellford Cove serijos knygą, daugiau ar mažiau, būtent dėl viršelio ir absoliučiai nieko nesigailiu.

Apie Knygą: Robin gyvenimas buvo neblogas iki ją įsivaikinusi šeima - žuvo. Likusi viena ir vieniša ji tik bandė išgyventi, išsilaikyti nekenčiamame darbe, ne itin mėgstamoje vietoje. Tad kai ant virtuvės stalo rado laišką, kviečiantį atvykti susipažinti su biologinės mamos šeima - neužtruko nė minutės apsispręsti. Na, o susimąstė tik jau vietoje, stebėdama mamos jai paliktą kepyklėlę. Kaip tas laiškas atsirado ant jos virtuvės stalo? Ir bene nė 24 valandoms nepraėjus: kaip susigrąžinti gerą vardą, kai vyriškis su kuriuo ką tik apsipyko kavinėje - ėmė ir numirė, nunuodytas...

Mano Nuomonė: Kalbantis katinas vardu William Shakespaw (Viljamas Duodaleteną), kepyklėlė mažame miestelyje, naujo gyvenimo pradžia, naujai atrasta didelė ir įdomi šeima, ar jau minėjau kepyklą? Knyga be galo lengva, iš tiesų tai tokia jauki ir paprasta, kad net iš detektyvinės pusės puikiai atliko savo darbą ir aš nežinau ar tai dėl gero rašymo, ar tiesiog smegenys ant tiek atsipalaidavo. Jei mėgstat jaukius detektyvus (cozy mystery), tikrai pabandykit.

Nežinau ar ši serija - man, bet šiai duodu stiprų 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą