2023 m. kovo 2 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | Bill Gates "How to Prevent the Next Pandemic"

Autoriai: Bill Gates
Pavadinimas: How to Prevent the Next Pandemic
Serija: -
Žanras: Mokslinė Literatūra; Negrožinė
Psl.: 304
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Perskaičiau Bill Gates knygą "How to Prevent the Next Pandemic". Bendrai taip imant, jis šiek tiek per optimistiškai žvelgia į pačią žmoniją, ypač tuos, kurie randa, kaip pasipelnyti iš absoliučiai visko, tų, kuriems nieko nėra švento.

Apie Knygą: Jau pačioje pandemijos pradžioje buvo galima padaryti labai daug, kad būtų išvengta tokio baisaus kiekio patirtų netekčių, siaubingų sutrikimų ir maišaties. Bill Gates, remdamasis tuo, bei savo žiniomis ir supratimu apie virusus, plačiai nupasakoja ką būtų buvę galima patobulinti, bei ką reikėtų daryti toliau, kad tokios tragedijos nesikartotų.

Mano Nuomonė: Tai tikrai nėra naudingiausia knyga, kurią perskaitysit. Iš tiesų tai, greičiausiai nusivilsit. Ne Bill Gates, ne, o pačia žmonija. Nes jam pasakojant kaip, kur, ir ką būtų galima padaryti, netgi bedant pirštais tiesiai į tuos, kurie turėtų imtis viso to finansavimo, ir kas turėtų padėti, jo gal ir geri norai palieka tik kartėlį. Visos minimos klaidos kilo iš tų, kurių pelno srovė sutriko pandemijos metu. Žmonės jiems - tik resursas, mirs tas, ras kitą. Tad tikėtis, kad kažkas imsis tokio projekto skamba, kaip absoliučiai tuščias sapaliojimas. 

Knyga įdomi, lengvai skaitosi, gal optimistiška, nežinau tik, kiek tiksli. Duodu 4/5.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.