2022 m. gruodžio 5 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Gruodis su Drakula 2 | Blake Crouch "Draculas - A Novel of Terror"

Autoriai: Blake Crouch
Pavadinimas: Draculas - A Novel of Terror
Serija: Konrath / Kilborn Collective
Žanras: Siaubo knygos; Trileris
Psl.: 326
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Netyčia radau va tokią, Blake Crouch ir dar kelių autorių sukurptą novelę pavadinimu "Draculas - A Novel of Terror", kuriame būrelis veikėjų bando išgyventi ligoninėje, kurioje ima siautėti vampyrai. Ir tai yra antroji mano Dracember - Gruodžio su Drakula knyga.

Apie Knygą: Senyvas vyriškis, kurį tuoj pribaigs vėžys, ir kuris labai tiktų Stephen King knygose, nusipirko skandalingą, neseniai atrastą lyg ir žmogaus kaukolę. Ryškiausias skirtumas tarp šios ir žmogaus, žinoma, yra eilės tuščiavidurių, aštrių ir smailų tarsi ryklio dantų. Net pasisamdė asistentę su atitinkamomis žiniomis. Iš tiesų tai vienintelė jo klaida buvo pats nepasidalinimas informacija. Mat kai jis bedė tuos dantis sau į kaklą - vyriškis žinojo ką daro. Tuo tarpu asistentė, šoke nuvežusi jį į ligoninę bene sukėlė zombių apokalipsę, bet su vampyrais. Matote, rastoji kaukolė, kaip spėjama, priklausė pačiam Vladui Drakulai, kurio begalvis kūnas rastas ankščiau...

Mano Nuomonė: Veiksmo kupina siaubo istorija su šlakeliu gero, nors paprasto humoro, absoliutus malonumas skaityti, iki tiek, kad net gaila numušti tašką už tas nesąmones, kur jau šiek tiek prasilenkė tiek su siužetu, tiek ir su logika. Tokių filmų, kokia yra ši knyga, tikrai matėt ir turbūt ne vieną: įkalinti ligoninėje, su vis didėjančia orda vampyrų, žmonės bando išgyventi ir įtikinti išorinį pasaulį, policiją ir net armiją, jog grėsmė - tikra. Negalėjau padėti, tai skaičiau net pietus valgydamas.

Nuostabu. Labai stiprus 4/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą