2022 m. lapkričio 5 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Steven L. Kent ir Nicholas Kaufmann "100 Fathoms Below"

Autoriai: Steven L. Kent ir Nicholas Kaufmann
Pavadinimas: 100 Fathoms Below
Serija: -
Žanras: Siaubo Knygos; Vampyrų Knygos
Psl.: 272
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Ar kada ta sukauptų knygų krūva pamažėja? O ypač elektroninių? Išsitraukiau vieną ilgiau turėtą, Steven L. Kent ir Nicholas Kaufmann "100 Fathoms Below", tokią normalią siaubo žanro knygą povandeniniame laive.

Apie Knygą: Po paskutinės nakties šėliojimo, įgula grįžta į atominį povandeninį laivą, kur vykdys tokią slaptą misiją, kad net ne visi įgulos nariai apie ją žino. Tik, vos jiems palikus saulę kažkur ten, aukštai, ir panirus į tamsias vandenyno gelmes, povandeniniame laive ima dėtis keisti dalykai. Kai kurie vyriškiai krinta lyg kažkuo susirgę. Daugėja išmuštų šviesų ir netgi sudaužytų veidrodžių... Panašu jog vyrai prie darbo grįžo ne vieni.

Mano Nuomonė: Labai įdomi mintis - erdvės limitas, nėra kur bėgti, saulė - toli, ginkluotės - mažai, rezervinių dalykų, tokių, kaip lemputės - dar mažiau. Daug tik kūnų, kurie gali dingti, daug būdų mirti ir daug vietų pasislėpti. Istorija parašyta vidutiniškai, bet pati mintis - labai nebloga ir būtų suėjus: vampyrų, ar kažko panašaus į juos, išpuolis povandeniniame laive, kuris įplaukė į svetimą teritoriją, tad net ir pagalbos šauktis vyrai negali, ką jau ten kalbėt apie kažkokį išnirimą į dienos šviesą. Bet kai veikėjai parašyti taip vidutiniškai, tai istorijos, ten kur ji nėra tokia stipri, jau nieks nebeištempė. 

Nėr bloga, mintis nieko, skubotumas ir fatališkumas priminė kažkada skaitytą Anne Rice "Ramzis Prakeiktasis", tik čia, žinoma, Amerikiečių armija, povandeniniame laive, tai... Jo, žodžiu, 3/5.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą