2022 m. spalio 3 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Kerrelyn Sparks "How to Marry a Millionaire Vampire" | Love at Stake 1

Autoriai: Kerrelyn Sparks
Pavadinimas: How to Marry a Millionaire Vampire
Serija: Love At Stake 1
Žanras: Vampyrai; Miesto Fantastika
Psl.: 371
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Spalio sprintas prasidėjo puikiai, skaitydamas Kerrelyn Sparks knygą "How to Marry a Millionaire Vampire", pirmą Love at Stake serijoje, juokiausi iki ašarų. Realiai norėjau užsiimt siaubo žanru, bet, ei, niekad neatsisakysiu komedijos.

Apie Knygą: Romanas (Roman) deda visas pastangas, kad apsaugotų žmones pakeisdamas vampyrų mitybą. Sukūręs sintetinį kraują, jis ėmėsi ieškoti būdų suteikti jiems ir kandimo malonumą, dėl kurio tiek daug vampyrų vis dar nenori persimesti prie sintetikos. Deja, senas ir piktas vampyras į savo eksperimentą išsilaužia dantį, ko pasėkoje jo apsauginiai suskumba rasti jam dantistą ir randa Šaną (Shanna), gyvą, bet vėlai dirbančią moterį, kuri bijo kraujo ir kurią, jai to nežinant, medžioja kiti vampyrai. Jos protas - sunkiai pasiduoda hipnozei, bet Romanas tiesiog nebeturi pasirinkimo. Jei jo dantis nebus sutaisytas per 24 valandas, visą likusį savo ne-gyvenimą jis praleis vadinamas vienailčiu...

Mano Nuomonė: Veikėjai parašyti labai vidutiniškai, bet tuo sunku rūpintis, kai puslapiuose nuolat kažkas vyksta. Čia reikia bėgti, čia tenka hipnotizuoti labai patrauklią moterį ir stengtis negalvoti, ko nereikia, čia, žiūrėk, vampyrų tradicijomis tikintys Romano priešininkai, o ten jau ir vampyrų medžiotojai iš kažkokio FTB sektoriaus. Juokai ne visada geri, ne visada turiningi, bet juokiausi tiek daug, kad ir tai man jau nebesvarbu. Ši knyga yra bene tobula šiukšlina (trashy, cheap) komedija, kur viskas banalu, bet veikia. Puikiai praleidau laiką, ateity tikrai skaitysiu dar.

Stiprus 4/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą