2022 m. gegužės 6 d., penktadienis

knygos apžvalga | Gerda Maria Pum ir Iris Blanck "Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis"

Autoriai: Gerda Maria Pum ir Iris Blanck
Pavadinimas: Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis
Serija: -
Žanras: Vampyrai, Humoras
Psl.: 168
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Artėja dukterėčios gimtadienis, vadinas reikėjo knygų. Radau keletą labai gerų perleidimų, bei vieną kitą naujieną, tokią, kaip Gerda Maria Pum ir Iris Blanck knyga "Koko, arba Mažosios Vampyrės Dienoraštis". Nostalgijos vedamas nusprendžiau, kad prieš pakuojant - reik paskaityt.

Apie Knygą: Koko, kaip ir visi jos bendraamžiai, eina į mokyklą, kur turi tiek draugų, tiek ir priešų, mėgstamiausių ir nekenčiamiausių mokytojų. Ji padeda tėvams ir su jais pasipyksta. Viskas, kaip ir normalu. Išskyrus Koko dietą. Matot, Koko yra vampyrė, tokia gimusi, tad neturi vampyrams būdingų silpnybių, bet, deja, ir jų galių. Ji privalo maitintis krauju, ko pasėkoje net mokyklos ekskursijos tampa šiokia tokia dilema...

Mano Nuomonė: Smagi maža knygutė, pilna įvairių juokingų ir ne tokių juokingų situacijų, į kurias Koko vis įsiveldavo ar tai dėl amžiaus, ar dėl to, jog yra vampyrė. Pats vampyrų mitas yra absoliutus kratinys, nuo ilčių, iki žvilgančios odos. Parašyta knyga tikrai gerai ir manau labiausia tiktų 11-14 metų amžiaus grupei, ko pasėkoje mano dukterėčiai dar reikės šiek tiek palaukti.

Neblogai. Stiprus 4/5. Tikrai tą nostalgiją išjudino.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą