2022 m. sausio 12 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Rosa Montero "Tears in Rain" | Bruna Husky 1

Autoriai: Rosa Montero
Pavadinimas: Tears in Rain
Serija: Bruna Husky 1
Žanras: Kiberpankas; Trileris
Psl.: 31
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Koks šviežio oro gurkšnis. Perskaičiau Rosa Montero knygą "Tears in Rain", originaliai pavadintą Lagrimas En La Iluvia, pirmą knygą Bruna Husky serijoje. Tokia paprasta, bet nebloga kiberpankinė istorija.

Apie Knygą: Tarnais buvę androidai, replikantai, išsikovojo savo vietą visuomenėje. Bet išliko kitokiais, kitais. Keistos akys, netikri prisiminimai, vos keli metai gyvenimo, į kurį jie visi taip žūt-būtinai kabinasi... Tą ir taip įtemptą santykį su žmonija dar labiau į suirutę pastūmėjo keisti įvykiai, androidų programos klaida, juodosios rinkos kūrinys, netikri prisiminimai apie neturėtus gyvenimus. Po kurių, kai kurie, jeigu ne visi, jie išprotėja, persekiojami paranojiškų jausmų, melagingų prisiminimų apie poreikį saugotis, iki patys tampa pavojingais, iki patys ima žudyti.

Mano Nuomonė: Tikrai ne pats geriausias parašymas, o gal ir vertimas kaltas, net jeigu ir yra geras savo perteikiama žinute. Bet veikėjai parašyti neblogai, istorija irgi tokia visai nieko, net jeigu šiek tiek ištempta. Su aliuzija į Bėgančio Ašmenimis filmą. Pakankamai gerai susiskaitė, kad norėčiau paskaityti ir antrą knygą, tad pažiūrėsim, kaip ten toliau seksis Brunai Husky.

Nebloga. Tvirtas 4/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą