2021 m. spalio 9 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Heather Walter "Malice" | Malice Duologija 1

Autoriai: Heather Walter
Pavadinimas: Malice
Serija: Malice Duologija 1
Žanras: Perpasakojimas; LGBT Literatūra
Psl.: 470 
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Heather Walter knyga "Malice", pirmoji to paties pavadinimo duologijoje, yra bene geriausias perpasakojimas, kokį kada nors skaičiau. Turbūt ne pats pats, bet tikrai vienas iš.

Apie Knygą: Moterys, gimusios su fėjų magija ir vadinamos Malonėmis, už tam tikrą atlygį, iki jų pačių galios išseks, suteiks jūsų akims - norimą atspalvį, išlygins odą, ar kitaip jus pradžiugins, palengvins gyvenimą, bent tol, kol jūsų norai - niekam nekenkia. Jeigu pageidaujate, kam nors pakenkti... Teks eiti pas Tamsiąją Malonę ir melstis, kad jūsų pačių neprakeiks, neįmes į katilą, ar kitaip jums nepakenks už širdyje laikomus kėslus.

Mano Nuomonė: Tikrai labai geras perpasakojimas, su visais pasakai reikalingais elementais, nuo fėjų magijos, iki prakeiktos kilmingųjų linijos, bei tikros meilės laukiančių, mirštančių princesių ir jas saugančių drakonų. Bet, tuo pačiu, dar geriau per veikėjo vystymąsi parašytas piktadarys. Gal būt ne jūsų mėgstamiausio tipo. Gal ir ne pats geriausias. Bet tikrai puikiai parašytas.

Tikrai gera knyga, pats tas Spalio vakarui. Stiprūs 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą