2021 m. gegužės 27 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | Daniel Howell "You Will Get Through This Night"

Autoriai: Daniel Howell
Pavadinimas: You Will Get Through This Night
Serija: -
Žanras: Negrožinė; Saviugda
Psl.: 320
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Kažkada žiūrėdavau Daniel Howell YouTube kanalą. Paskui kažkaip apleidau ir tiesiog prisilaikiau didžiausių naujienų, tokių, kaip jo nuostabus pasisakymo "coming out" (kaip mes lietuviškai vadiname "coming out"?) vaizdo įrašas, kurį nurodysiu žemiau. Na, o dabar perskaičiau ir jo knygą "You will get through this night" (išgyvensi šią naktį).

Apie Knygą: Ši knyga yra ideali dėti į tą pirmosios pagalbos vaistinėlę savo protui, mintims, psichikai. Nuo bendravimo su savimi, iki rūpinimosi savimi, savęs sugavimo, kai įsišėlsta panika, nerimas, ir to baisaus pergalvojimo traukinio sustabdymo.

Mano Nuomonė: Knyga yra tarsi visų geriausių mano skaitytų sąranka, geriausios jų dalys. Kelios mažos užduotėlės, kaip pratimukai pasibandyti, kurių tikrai galite nedaryti, jei nenorite. Ir nuolatinis pabrėžimas, jog autorius daug konsultavosi ir nesąmonių nešneka, bet jei jaučiate, kad nepadeda - pamėginkite paieškoti rimtesnės, profesionalų pagalbos. Depresija ir panašūs nesusipratimai nėra juokas, yra rimtos ligos ir jas tikrai galima įveikti.

Labai rekomenduoju. 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą